Prozkoumejte nový byt Míši Noskové. Na toaletě má opravdu raritu
Zdroj: herminapress

Prozkoumejte nový byt Míši Noskové. Na toaletě má opravdu raritu

Vytvořeno dne 14.01.2021

Na konec loňského roku bude zpěvačka Michaela Nosková vzpomínat jako na jednu velkou stěhovací akci. Majetek sbalila do krabic a tašek a se svojí desetiletou dcerou Eliškou se nastěhovala do světlého bytu na okraji Staré Boleslavi.

„Byt se mi líbil na první dobrou a nastěhování bylo hodně rychlé. Dům nemá výtah, ale naštěstí mi přijel pomoci táta se svými přáteli a vše jsme do 2. patra nanosili bez problémů. Zjistila jsem, že mám spoustu věcí a také jsem zjistila, že je bezva mít velký sklep. Hodně věcí putovalo také k rodičům na půdu,“ libovala si Míša, pro kterou je 2+1 ideální. I když jsou chvíle, kdy byt praská ve švech. „Bydlím tady s Eliškou. Přítel Jindřich bydlí kousek od nás a často je tu s námi. Ale když přijedou jeho dvě děti, jsme tu všichni. Apolence je stejně jako mojí Elišce deset let, Natymu je třináct a to je pak hukot. Rozhodně se nenudíme.“

Video soubor

Kupodivu za nejpozoruhodnější místo v bytě považuje Míša „onu místnůstku“. Kromě zařízení, které na správné toaletě být musí, je tam navíc ještě basketbalový koš! „Záchod u nás každý obdivuje a chodí tam rád. Může si tam s minibasketbalovými míčky házet do koše. Člověk si uleví a ještě se pobaví,“ smála se Míša.

Míša je také pyšná na svou novou kuchyni. Přiznala, že ji začalo bavit vaření. Dokonce už upekla také dva dorty, což je u ní nebývalá věc. A jak to bývá, s dobrou kuchyní začala Míša přibývat na váze. Vejde se vůbec po koronavirové  přestávce do divadelních kostýmů? „No, nejsem zrovna z toho šťastná. Nasadila jsem nízkosacharidovou keto dietu. Uvidím, jak dlouho to vydržím. Ale jo, cítím se dobře a ono to půjde zase zpátky. Chci dát dolů 7 kilo, to je přesně to, co jsem přibrala. Okolí mi tvrdí, že to není vidět nebo že je to vysportované. Ale není to vysportované, je to poctivě vyžrané,“ sypala si popel na hlavu zpěvačka. Její partner Jindřich Čanda trénuje profesionální sportovce a Míša trénuje s nimi. „Minule jsem se po tréninku nemohla tři dny ani hnout. Fakt jsem dostala do těla. Ale i to je způsob, jak se vrátit ke své váze.“

Míša stejně jako ostatní umělci nekoncertuje, nezpívá. Užívá si čas s Eliškou, někdy ztrácí nervy při jejím učení, neustále něco vymýšlí a plánuje. „S Jindřichem přes naši agenturu plánujeme a zařizujeme cesty do zahraničí a nabízíme je dál. Chystáme také výstavu fotografií z cest po Indii. Chybí mi ale zpívání. Naposledy jsem zkoušela v Českých Budějovicích Polskou krev, která na svoji premiéru čeká. Počítala jsem to a díky koroně na mne čeká šest premiér a děsím se toho, až vláda povolí divadla. Všichni pak budou chtít odehrát premiéry, jak se „rozšestím“, to opravdu nevím,“ usmívala se Míša. Neustále má při ruce scénáře k muzikálu Evita, We will rock you, operetě Veselá vdova a dalším představením, kde účinkuje. Opakuje si, zpívá. Až přijde na věc, bude stoprocentně připravená.