V Like House se dneska vypráví hodně velké intimnosti. Poslechněte si například Adama!
Zdroj: TV Prima

V Like House se dneska vypráví hodně velké intimnosti. Poslechněte si například Adama!

Vytvořeno dne 08.06.2021

Dnes v 16.15 pokračuje na Primě dalším dílem reality show Like House, ve které parta influencerů tráví tři měsíce v jedné vile. Diváci sledují jejich každodenní život, vztahy, radosti, strasti – i to, jak se poperou s různými výzvami a soutěžemi. Influencer, který dostane od diváků nejvyšší počet hlasů, se stane vítězem reality show a získá výhru ve výši půl milionu korun.

Video soubor
Zdroj TV Prima

V dnešní epizodě se mezi influencery otevřela debata na téma nejtrapnější moment mého života. Ve vířivce a posilnění alkoholem se soutěžící navzájem svěřovali s peprnými historkami. „Jednou jsem tak moc smála, že jsem se počůrala před svou nejlepší kamarádkou. To se stalo snad každýmu,“ smála se Maru.

Adam zavzpomínal na erekci před celou třídou. „Na gymplu se mi líbila jedna spolužačka, byl jsem do ní totálně zakoukanej. Jednou si vedle mě sedla a omylem mi sáhla na nohu, měl jsem z toho brutální erekci. A protože jsem rušili, zavolala mě učitelka před tabuli… Šel jsem popředu, kryl jsem se rukou. Pak mi řekla, že mám za pět a že si můžu sednout. Začal jsem couvat, ale viděla mě celá třída.“