V Lucerně bude strašit. Halloweenké masky zaberou tři patra
Zdroj: Se svolením produkce Wonderland Halloween

V Lucerně bude strašit. Halloweenké masky zaberou tři patra

Vytvořeno dne 29.10.2021

 

Halloweenský bál je ve světě uznávaným svátkem a tradici se unikátní akcí Wonderland Halloween snaží organizátoři zavést také v Praze. Letos se pořadatelé rozhodili opět pro palác Lucerny, do velkého sálu s kapacitou 2 500 lidí.

“Příběh Wonderlandu se přenese na naše návštěvníky v podobě dopisu, který obdrží po zakoupení vstupenky. Jedná se o speciálně lisovaný papír, který má netradiční design a je na něm napsané osobní pozvání na oslavy do podzemí Lucerny a nikdo neví od koho. Při vstupu do Lucerny Vás čeká průchod brány do podzemí Wonderlandu za doprovodu herců, zvukových a světelných efektů vám bude přehrán krátký příběh k naladění atmosféry a stanete se součástí příběhu," prozrazuje za tým pořadatelů Jakub Čížek.

Letos si pořadatelé dávají opravdu záležet nejen na programu, ale i na rekvizitách. “Celou akci budou doprovázet speciální projekční technologie a chybět nebude ani 3D laser & video show, jejíž přípravu chystají české špičky několik měsíců dopředu. Celou atmosféru akce umocní rekvizity ze zahraničí, jako jsou mluvící dýně, oživlí kostlivci, létající duchové a vyzdobené hororové koutky s pravdivým příběhem.

Na akci připraveni desítky herců, animátorů a tanečníků, který budou hrát živé zoombie, u vstupu budou nasazení herci, kteří při vstupu do Lucerny budou tvořit pompézní tématickou hranou show. “Klasické výzdoby prostorů, jako jsou kostlivci, hrobky, duchy, nebo netopýry už berou lidé na Halloween jako samozřejmost, návštěvníci se však mohou těšit na novinky jako digitální dekorace, vycházející duchy ze zdí, ďábelské oči a nebo živé hororové obrazy," přibližuje organizátor akce Sebastian Belhocine.