Za tohle to doma schytá! Ondřej G. Brzobohatý tvrdil, že nezná žádné missky
Zdroj: TV Prima

Za tohle to doma schytá! Ondřej G. Brzobohatý tvrdil, že nezná žádné missky

Vytvořeno dne 27.10.2021

 

Těžko říct, jak se po natáčení pořadu Inkognito zatvářila na Ondřeje Gregor Brzobohatého jeho manželka, bývalá Miss Word Taťána Gregor Brzobohatá, rozená Kuchařová. Ondřej totiž v pořadu, který bude Prima vysílat 28. října, tvrdil, že krom své ženy nezná žádné Miss, a z jeho výrazu bylo patrné, co si o takové soutěži a jejích účastnicích myslí. Jako by už zapomněl na to, co původně odstartovalo hvězdnou kariéru jeho úspěšné a krásné ženy.

VIP hostem byla tentokrát Kateřina Průšová, která v roce 2002 soutěž krásy vyhrála. Hádající se po určité chvíli především zásluhou otázek Jakuba Prachaře dobrali toho, že hostem je nějaká bývalá Miss z časů, kdy této soutěži ještě vládl pan Zapletal. „Já na to čuměl vždycky s babičkou. To byl vrchol televizní erotiky! To ještě nebyly ty různý internetový kanály a bylo to jediné místo, kde se mohl člověk pokochat!“ vykřikuje s neskrývaným vzrušením Jakub Prachař. „Vždycky jsem si říkal, že je to nedostižná meta. To se mi nikdy nepodaří!“ dodává.

Ondřej Brzobohatý při hádání stále dokola pronáší: „Já neznám žádné modelky! A znám jen jedinou Miss. Já se v tom vůbec nepohybuju a nesleduju to.“ Což z jeho úst vyznívá trochu úsměvně, protože toto je přece parketa jeho ženy. Že jde o Kateřinu Průšovou, uhádne po chvíli Jakub Prachař. Kateřina neskrývá svoje zklamání z přístupu Ondřeje Brzobohatého: „No tedy Ondrejko!“ Ondřej cítí, že přestřelil, a je patrné, že mu tato situace není příjemná. „My se přece známe. Ondro, na tebe jsem sázela!“ Je vidět, že mu to Kateřina jen tak nepromine. Z jeho přístupu je zjevně zklamaná. A Ondřej se stále dokola omlouvá a stydí. Tohle si asi doma pěkně schytá…