V sobotu bude neděle! Horečku nedělní noci zažije Letní scéna v Letňanech
Zdroj: Se svolením produkce Horečka nedělní noci

V sobotu bude neděle! Horečku nedělní noci zažije Letní scéna v Letňanech

Vytvořeno dne 16.07.2021

 

Co vše se může stát během jedné nedělní noci v opuštěném baru, kde kdysi bývalo až nebývale živo? Proč do tohoto zapomenutého kabaretu chodí bohatý podnikatel, holčička, bezdomovci, či proč si tu dávají první rande osamělí středňáci?

Vše nám odhalí mladý milenecký pár, který se tu objeví čistě náhodou a během nedělní noci zažije nečekané věci. Zpěv, tanec a láska. To vše a mnohé další v jedinečném muzikálovém benefičním představení.

Jedinečné muzikálové představení společnosti INDIGO Horečka nedělní noci je plné hudebních hitů 20. a 21. století.  Těšit se můžete na průřez hudební tvorbou napříč různými styly od 20. let po současnost v jediném večeru, během kterého na pódiu vystoupí celá plejáda známých umělců, v čele s Václavem Koptou, Leonou Machálkovou, Ondřejem Rumlem, Ondřejem Rychlým, Anetou Krejčíkovou, Jitkou Boho, Ivanou Korolovou, Nikol Ďuricovou, Danou Morávkovou, Lilian Fischerovou, Janou Trojanovou, Michaelem Kluchem, Janem Křížem a dalšími talentovanými umělci.

Kde: Letní scéna HDK – Výstaviště v Letňanech

Kdy: 17. 08. 2021 od 19 hodin

„Máme velkou radost, že můžeme pátý - jubilejní ročník, uvést ve spolupráci s Hudebním divadle Karlín v rámci jeho Letní scény v Letňanech. A stejně tak nás těší, že se řady skvělých umělců, kteří s námi spolupracují, stále rozrůstají. Diváci se tak mohou těšit na mnoho novinek a překvapení. Děkujeme již teď všem, kteří se na celém večeru podílejí. Zejména režisérovi Jakubovi Śmídovi, který si všech těch sto lidí, vezme na starost a společně s nimi vytvoří, doufejme, nezapomenutelný večer,“ říká ředitelka divadelní společnosti INDIGO Lilian Fischerová.

Na jednom pódiu v duchu těch nejslavnějších hitů. Výtěžek z prodeje putuje již tradičně na konto nadačního fondu Veroniky Kašákové na program Restart. V pořadí již pátý ročník benefičního vystoupení se poprvé zhostí režisér Jakub Šmíd.