Václav Upír Krejčí bojuje s exmanželkou: Tahanice o majetek jsou nechutné
Zdroj: herminapress

Václav Upír Krejčí bojuje s exmanželkou: Tahanice o majetek jsou nechutné

Vytvořeno dne 13.11.2023

Přesně v duchu názvu akce Zapojte svá srdce se známí herci Václav Knop, Václav Upír Krejčí a Petr Halíček na opravdové výhni vykovali svá srdce a zapojili je do nejdelšího řetězu spojených srdcí v naší republice. Václav Upír Krejčí měl své srdce hotové jako první a polibkem ho pokřtila jeho srdcová láska Lucinka.

„Jsem obrovský kutil. Teď jsme si s Lucinkou koupili karavan a odstěhovali ho na chatu její maminky. Ale zahrada je tam do vršku, tak jsem nechal strhnout kus skály a hlíny, a aby tam maminka mohla chodit, dělám schody. Naplánoval jsem jich devět, dneska už jich je 15 a ještě tak 6 jich bude. Ten kopec je fakt vysoký. Pořád makám, nosím pytle s betonem...“ usmíval se spokojený Václav Upír Krejčí.

Co u ale kalí radost, jsou tahanice o majetek se svou exmanželkou. „Její maminka jí dala peníze na chatu. Ona se už před pěti lety se rozhodla, že se se mnou rozejde, ale strašně jí bavilo, že já makám a dávám peníze na zbytek rekonstrukce. A teď mi přišel dopis, že nemám nárok na nic. Narvali jsme do chaty milion a půl ze společného a nemám nárok na nic? Je mi z toho smutno,“ uvedl herec. Václava Upíra Krejčího trápí ještě jedna věc. „S dětmi bych rád vycházel, ale teď to nějak nejde. Za vše může rozvod a dělení majetku. Docela bych stál o to, aby se uzákonilo, aby byla povinná předmanželská smlouva, hned i rozvodová smlouva, aby tam všechno bylo napsané. Ty tahanice jsou nechutné,“ posmutněl Václav Upír Krejčí u kovářské výhně.

Kovářské řemeslo si Horních Beřkovicích přišlo vyzkoušet hodně dospělých i dětí. Na akci nechyběli ani dva známí kutilové Honza Herman a Pavel Kutil Zeman, kteří akci pomáhali připravovat. I oni vykovali svá srdce a řetěz o něco prodlužili. Na akci bylo možné vidět hotové kovářské a umělecké výrobky kováře Davida Sekuly. Kouř a rozžhavené železo stejně jako kovářská melodie hraná kladivem o kovadlinu přitáhla mnohé. Václav Knop se pak po vykování svého srdce přiznal, že kdyby nebyl herec, kovářské řemeslo by ho lákalo.