Vanda z Ulice si zahrává. Luďkovu oslavu zazdí kvůli herně
Zdroj: TV Nova

Vanda z Ulice si zahrává. Luďkovu oslavu zazdí kvůli herně

Vytvořeno dne 07.05.2024

Před rokem si Vanda (Kristýna Hrušínská) z divácky oblíbeného seriálu Ulice, sáhla na dno. Jen pár dní po svatbě s Luďkem (Vasil Fridrich) odjela tajně pracovat do Rakouska, aby vydělala na splacení obřích dluhů, jež nasekala kvůli hraní v kasinu.

Luděk neměl dlouho nejmenší tušení, co všechno mu Vanda tají. Když vše prasklo, Luděk s Vandou okamžitě skončil a nechtěl ji již nikdy vidět. Vanda si jeho lásku nakonec po několika měsících vybojovala nazpět, ovšem musela mu slíbit, že se hernám bude vyhýbat obloukem. Luděk si obnovení jejich manželství pojistil i tím, že začal spravovat Vandin bankovní účet, aby měl přehled o toku jejích financí.

Vanda znovu v pokušení

Jenže rok se sešel s rokem, a Vandu opět začaly svrbět prsty. Došlo k tomu vlastně docela nenápadně. Vanda chtěla dopřát nějaký adrenalinový zážitek Haně (Adéla Gondíková), jíž komplikuje život Parkinsonova choroba, a tak ji vzala na okraj města do herny. Hanu jen doprovázela, sama pokušení zahrát si odolala. Ale v herně narazila i na krupiéra (Jakub Hais), s nímž se seznámila v dobách, kdy bývala pravidelným hostem v kasinu.

Vandina nová tajemství a lži

Vanda do herny znovu vyrazí, jen aby si tam dala kávu a popovídala si se svým známým krupiérem. Do herny zajde jednou, dvakrát, pak sama sebe přesvědčí, že kvůli jedné hře se přeci nemůže nic stát. A tak se začne znovu zaplétat do lží a tajností, kdy právě kvůli návštěvě herny dokonce prošvihne Luďkovu inaugurační oslavu… 

Zdroj: TV Nova