Velkolepá oslava Slováčkových narozenin: Dáda a dcera Anička nepřišly, ale Bohdalová s Krampolem či Vágnerem křepčili jako za mlada!
Zdroj: herminapress

Velkolepá oslava Slováčkových narozenin: Dáda a dcera Anička nepřišly, ale Bohdalová s Krampolem či Vágnerem křepčili jako za mlada!

Vytvořeno dne 26.05.2022

 

Na pražském Střeleckém ostrově, kde se konala oslava 79. narozenin saxofonisty Felixe Slováčka, to burácelo. Hvězdní hosté se bavili až do pozdních nočních hodin. Zpívalo se, popíjelo, o srandu bylo postaráno a Felix dostal mnoho darů.

Největším darem pro něj bylo vystoupení syna Felixe Slováčka mladšího, který tátovi zahrál na saxofon. Velkou radost mu udělala také nejstarší dcera René Slováčková, která mu přišla osobně popřát. Mladší dcera Anička se na oslavě neukázala, stejně jako manželka Dáda Patrasová, která před pár dny opět bourala. Po nehodě se odmítla podrobit dechové zkoušce.

Dobrou náladu na oslavu přinesla Nesmrtelná teta Jiřina Bohdalová, která Slováčka obdarovala láhví alkoholu. Podobnými lahvemi, ať už vína či něčeho ostřejšího se to mezi dary jen hemžilo. O něco pikantnější dárek oslavenci předal Milan Drobný s manželkou. Zpěvák pro kamaráda namaloval eroticky naladěný obraz.

Popřát Felixovi přišel také hudební producent František Janeček. Ten měl k sobě zajímavý doprovod, a sice manželku hradního kancléře Mynáře, Alex Mynářovou. Na zdraví si se Slováčkem přiťukl sklenkou šampusu také skladatel Karel Vágner, Jiří Krampol, Ondřej Soukup či nestárnoucí hvězdy 80. let Kamélie. Slavilo se až do úplné tmy a šťastný oslavenec měl co dělat, aby stihl obejít všechny hosty a s každým si alespoň připít na zdraví a prohodit pár slov.   

 

 

 

Default User Image
Eva Čechová, 28.05.2022 11:52
P. Bohdalová vymetá pohřby, večírky hlava nehlava. Už je jí moc.