Tajemství milence Bartošové Sepéšiho: Nikdy se nedozvěděl, že bude otcem, prozradil jeho skutečný syn!
Zdroj: herminapress

Tajemství milence Bartošové Sepéšiho: Nikdy se nedozvěděl, že bude otcem, prozradil jeho skutečný syn!

Vytvořeno dne 26.05.2022

Velmi krátký, zato intenzivní život prožil nadějný zpěvák Petr Sepéši (†25). Ten v roce 1985 tragicky zemřel na železničním přejezdu při srážce s vlakem. Tehdy nikdo netušil, že před svou smrtí stihl ještě počít syna.

Zpěvákův skutečný syn Petr Belhocine se objevil na premiéře minisérie z produkce Voyo Iveta. S úžasem a překvapením hltal každý záběr příběhu o svém biologickém otci Petru Sepéši a jeho milence a kolegyni Ivetě Bartošové. Ta do jeho osobního života ale zamotaná  není. Petr Sépeši byl velkým milovníkem žen a před svou smrtí se zakoukal do prodavačky z obchodního domu Kotva Marie Kovalecké. „Máma prodávala květiny na brigádě v Kotvě, bylo jí tehdy sedmnáct let. Asi ho nějak zaujala, pak za ní pořád chodil,“ svěřil se Belhocine v pořadu Život ve hvězdách.

Byla to láska jako trám a zpěvák mladičkou prodavačku rychle přivedl do jiného stavu. „Narodil jsem se až pět měsíců po jeho smrti. Co vím od mámy, nestihla mu ani říct, že je těhotná. Chtěla mu to oznámit, ale jak byl rozlítanej, asi se tak pravidelně nepotkávali a jeho tragická nehoda se stala předtím, než se to vůbec dozvěděl,“ vysvětlil syn Sepéšiho. O pravosti svého otce se od maminky dozvěděl až ve svých 12 letech.

Jelikož svého tátu nikdy nepoznal, minisérii Iveta shlédl s naprostým údivem. „Úplně jsem se viděl. Otočil jsem se na mámu a ptal jsem se, jestli takový opravdu byl. Řekla, že to úplně přesně trefili. Tak už konečně chápu, po kom mám tu svou prudkost,“ nechal se slyšet Petr Belhocine. Jediné, co ho po premiéře mrzelo bylo, že už mezi živými není ani Iveta Bartošová a nikdy neměl ani příležitost se s ní osobně seznámit. Ta v roce 2014 našla, stejně jako Sepéši, smrt pod koly vlaku, když se rozhodla spáchat sebevraždu.