Velký smutek Patricie Pagáčové! Herečka skončila v slzách!
Zdroj: herminapress

Velký smutek Patricie Pagáčové! Herečka skončila v slzách!

Vytvořeno dne 28.01.2024

Patricii Pagáčovou většinou znáte jako milou a usměvavou herečku. Někdy ale přijdou dny, kdy ne vše je tak růžové, jak se může zdát, a i Patricie může nakonec skončit v slzách. A je to tak prý normální. 

Je ok, občas nebejt ok… pustit slzu… nemít svůj den… všichni to tak máme, nikdo nemůže bejt sluníčkovej 24/7”. Začala svůj příspěvek Patricie Pagáčová, kdy většinu fanoušků zaskočila velice smutnou a uplakanou fotografií! 

Herečka se vzápětí snažila vysvětlit, co se stalo. “Sociální sítě jsou hrozná masáž na psychiku, nenechte se tím ovlivňovat, žijte svoje životy podle sebe, tak jak chcete, a jak si přejete, ono se často zdá, že sousedovic tráva je zelenější, ale nenechte se zmást, on může mít soused zas jiný trable… 

Rozepsala se Pagáčová s tím, že spoustu lidí napadlo, co za tím vlastně je. Navíc logicky měli o herečku strach. Těm všem však stihla Patricie dopsat poslední větu. “P.S. Nic vážnýho se neděje, jen byl nějakej na ho***o den a přišlo mi fajn sobě i ostatním připomenout, že je normální občas bejt i smutnej.

Lidé se pak snažili v komentářích herečku podpořit. Mezi nimi byla i zpěvačka Monika Bagárová nebo herečka Anežka Rusevová, která dodala, že je na tom dnes stejně.

 

 

 

Default User Image
jirka, 28.01.2024 22:54
ahoj paťo
Už pan Werich zpíval jednou si nahoře a jednou dole. Tak věř bude fajn a ty si slůníčko které svítí všem pa pa Jirka
Default User Image
Tomáš, 29.01.2024 18:26
božinku, kdyby nebylo sítí, to by byl klid, hysterie světem vládne
Default User Image
Dejv, 29.01.2024 21:10
Nechápu význam sociálních sítí, psát a cpát tam kdejaký lejno co se událo...
.... to se týká i těch sledujících, že mají tak nudné životy a čas takovédle kraviny sledovat
Default User Image
Miris, 30.01.2024 13:08
Tak to necti. Někdy člověku opravdu pomůže,když se vypovídá i jinak. Hlavně nepotřebuje další negativní komentáře. Není všechno zalité sluncem a potřebujeme to ventilovat. Když se mi něco nelíbí, a nemůžu to ovlivnit,no tak to nechám byt. A určitě negativně nekritizuji.
Default User Image
Anonym, 29.01.2024 21:53
Pato ti moc fajn hnusného o sobě moc myslel líp přej do dobře máš ti fotky hezké napíšu 😇😃😂😃😇
Default User Image
Lubica Fečova, 30.01.2024 09:29
My máme taky smutek plačeme jsme na tom o hodně horší než vy ale vy celebrity si myslíte že jste nad lidí a my jsme odpad ? Chcete se za každou cenu zviditelnit jinak neumíte žít .