Veronika Žilková slaví! Šedesátku byste jí rozhodně nehádali
Zdroj: herminapress

Veronika Žilková slaví! Šedesátku byste jí rozhodně nehádali

Vytvořeno dne 17.10.2021

Veronika Žilková slaví v těchto dnech šedesáté narozeniny. Herečka, která má za sebou nesčetně rolí ve filmu i v divadle, je slavila, jak jinak, zase na jevišti.

Místo hudby k tanci a poslechu zahrála ona sama v komedii o vaření Čarodějky v kuchyni, kde exceluje vedle Michaely Dolinové, Ladislava Ondřeje nebo svého syna Vincenta Navrátila. Zároveň herečka pokřtila svoji biografii, kterou napsal spisovatel a novinář Petr Macek a má název „Veronika Žilková: Dělte dvěma“.

„Narozeniny mi daly zabrat, byl to stres, milý stres. Já jsem neslavič a příjemně to zaskočilo, jak to proběhlo. Děti mě překvapily, nic jsem neorganizovala. Druhý den po představení ještě všichni přišli, přinesli mi ručně malované obrazy, vyrobené dárky, protože vědí, že já mám ráda ručně dělané dárky. Miluji chleba se škvarky, proto do chleba vydlabali šedesátku a tu vysypali škvarky. To byl dort, který já miluji. K tomu jsem měla skleničku piva,“ prozradila Veronika Žilková při svém ranní instagramovém cvičení, jak pokračovaly jejich domácí oslavy.