Vítěz SuperStar 2016 prozradil: Měli jsme tenkrát ochranku, tu pak vyhodili
Zdroj: herminapress

Vítěz SuperStar 2016 prozradil: Měli jsme tenkrát ochranku, tu pak vyhodili

Vytvořeno dne 25.11.2022

Kalendář Nadačního fondu Šťastná hvězda, který svojí fotkou podpořil také zpěvák Zbyněk Drda, se křtil v Hotelu Don Giovanni. A právě k tomuto místu má vítěz soutěže Česko hledá SuperStar 2016 srdeční vztah. Tenkrát účastníci soutěže byli v hotelu ubytovaní.

„Určitě mně naskočily vzpomínky. Na hotelu jsme prožili takových zážitků. Byli jsme tak živí, že nám museli dát na patro ochranku. Jenže ten ochránce rád slavil s námi a museli ho vyměnit,“ smál se Zbyněk Drda při vzpomínce na 3. řadu SuperStar. „Soutěž mi dala hodně. Už jen to, že jsem zpíval na 70. narozeninách Karla Gotta v O2 areně, zpíval jsem v Americe, Uzbekistánu, to je nezapomenutelné a kompenzuje to všechny méně příjemné zkušenosti.“

Zbyněk Drda se za 15 let od vítězství v pěvecké soutěži moc nezměnil. Nadále se živí muzikou a produkcí a jak sám tvrdí, ubyly mu vlasy, ale svých 62 kilo má pořád. „To je tím, že sport je mým koníčkem, hodně plavu, jezdím na kole a všude chodím pěšky. Proto ani přes Vánoce moc nepřiberu. Miluji kapra načerno, co dělá moje maminka. A poslední tři roky hodně prožíváme Vánoce díky malému synovci. Dřív jsem dárky, jako junior rodiny, rozbaloval já, nyní je rozbaluje synovec.“ Přivede Zbyněk Drda už také nějakého juniora, který by převzal štafetu? „Jsem rodinný typ a rodinu chci, ale zatím to nehrozí. Až se najde ta pravá, ta správná parťačka pro život, tak určitě jdu do toho.“ 

Charitativní kalendář nafotili umělci pro Nadační fond Šťastná hvězda. Výtěžek z prodeje půjde na rehabilitaci dětí s dětskou mozkovou obrnou nebo pro dětské vozíčkáře. „Pod Nadační fond Šťastná hvězda patří ještě Šťastná hvězdička, chráněná dílna pro zdravotně postižené občany. Vyrábíme výrobky, které potom prodáváme. Teď momentálně frčí vánoční svícny a ozdoby. A pod Šťastnou hvězdou jsme založili i únikovou hru Reliquie na zámku Brtnice, výtěžek jde opět na pomoc nemocným dětem a jejich rodinám,“ uvedla ředitelka nadačního fondu Alena Skovajsová a dodala slova díků všem, kteří se do charitativního kalendáře nechali zvěčnit.

A je to: nejkrásnější muž světa Dominik Chabr, kapela Madam Royal, zpěvák Bohuš Matuš s rodinou, herecký pár Eva Hrušková a Jan Přeučil, produkční Monika Trávníčková, herečka Michaela Pecháčková, Muž roku 2022 Matěj Švec, muzikant Felix Slováček ml, zpěvák Petr Kolář, houslista Jaroslav Svěcený, moderátorka Zuzana Bubílková, herec Miroslav Etzler s rodinou, zpěvák Zdeněk Drda. Mihne se tam i ředitel soutěží Muž roku a Anděl mezi zdravotníky David Novotný, který celý křest charitativního kalendáře Nadačního fondu Šťastná hvězda moderoval.