Vtípek Pergnerové na adresu Vémoly má dohru! Požene ji bijec k soudu?
Zdroj: herminapress

Vtípek Pergnerové na adresu Vémoly má dohru! Požene ji bijec k soudu?

Vytvořeno dne 17.11.2022

 

Kdyby Tereza Pergnerová tušila, co způsobím žertíkem mířeným na Karlose Vémolu a jeho ženu Lelu, asi by si ho radši odpustila. 

Moderátorka si totiž dovolila v přímém přenosu udílení cen Český slavík prohlásit, že je od Karlose nádherný, že dokázal zůstat Lele věrný po celou dobu svatebního obřadu. Tím narážela na údajnou Vémolovu nevěru, která je v posledních dnech tématem číslo jedna. A ačkoliv se v tu chvíli zápasník tvářil, že ho tím moderátorka pobavila, vtípek se ho dotknul víc, než by kdokoli čekal. 

Uražený Vémola neváhal kontaktovat svého právníka a poradit se, zda podstupovat nějaké kroky. Zvažoval, že by na Terezu podal žalobu. „Můj klient považuje výstup Terezy Pergnerové v rámci slavnostního večera vyhlašování ankety Český slavík 2022 za nevkusný, trapný a hloupý, hodný jiného pořadu a jiné úrovně,“ vyjádřil se pro TN.cz Vémolův právník Radek Suchý s tím, že moderátorka zřejmě chtěla událost oživit, ale nepovedlo se jí to. 

Sama Pergnerová usoudila, že trochu přestřelila a krátce po události si veřejně sypala popel na hlavu. „Já bych se chtěla omluvit Lele a vlastně i Karlosovi, že jsem si to mohla odpustit, možná jsem se nechala strhnout tou atmosférou. Mělo mě něco zarazit. Chci, aby to zaznělo, že je mi to moc líto. Já si Karlose vážím nesmírně a vlastně jsem počítala s tím, že to přijme jako nadhled, lehkost, žert. Teď mě to mrzí. Je mi to líto. Teď bych tento vtip prostě škrtla,“ prohlásil na svém profilu na sociální síti Tereza. 

Možná právě otevřená omluva Pergnerovou zachránila před možným soudem. „Jistě pochopila, že se nechce stavět na úroveň některým instagramovým poběhlicím, na které se nyní soustředíme. Klient omluvu tímto přijímá, právní kroky nebudeme činit žádné. Myslíme a doufáme, že si s tím poradí pořadatelé ankety ve své gesci,“ uzavírá Vémolův právník. 

Zdroj: Autorský článek