Výměna manželek: Měnili byste? Z luxusu do domku se suchým záchodem a podivnými zvířátky
Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Měnili byste? Z luxusu do domku se suchým záchodem a podivnými zvířátky

Vytvořeno dne 07.04.2021

V dnešní premiérové Výměně manželek uvidíme, jak si Šárka zvyklá na vyšší standard poradí se životem v zahrádkářské kolonii a zda se přizpůsobí pohodlná Iveta náročnému náhradnímu manželovi a velké domácnosti.

V nové epizodě se setkáme s partnery, kteří žijí v Praze na Palmovce, Ivetou (51), Petrem (57), Tomášem (18) a vnoučaty Natálkou (8), Terezou (7) a Vanesou (5). Tato rodina žije netradičním způsobem, protože obývají chatku v zahrádkářské kolonii, kterou neopustili už osm let. Ivetu mrzí to, že Petr stráví naprosto celý den u počítače a tvrdí, že je pro něho na prvním místě.

Na druhé straně se poznáme s Šárkou (47), Liborem (42), Lenkou (19) a Šarlotou (9), kteří žijí v Ostravě. Rodinu do Výměny manželek přihlásila dcera Lenka. Partneři na sebe nemají mnoho času, kvůli práci Libora, která je vzdálena 300 kilometrů od místa bydliště, se vídají pouze o víkendech.

Šárku v náhradní rodině čeká velký šok, a to právě kvůli způsobu bydlení. Vůbec si nedovede představit, jak deset dní v těchto velmi skromných podmínkách zvládne. Kromě toho, že v zahradním domku je pouze suchý záchod, bude muset pečovat i o zvířata, kterých se bojí. Podaří se Šárce alespoň trochu zlepšit podmínky v této rodině?