Výměna manželek: Pavučiny, špína a podivní broučkové!
Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Pavučiny, špína a podivní broučkové!

Vytvořeno dne 17.02.2021

 

V dalším díle Výměny manželek uvidíte, jak si poradí Barča v pro ni zanedbané domácnosti s tatínkem, který se vším pomáhá, a jestli dokáže Kristýna přimět prozatímního partnera, aby se více staral o děti a dům.

V nové epizodě se setkáme s rodinou z Kolína, Kristýnou (29), Jirkou (22) a Valerií (2). Do Výměny manželek rodinu přihlásila Kristýna. Chce změnit stereotyp, ve kterém se nacházejí. Partneři jsou spolu čtyři roky a za tu dobu už prošli několika krizemi, velkou roli ve vztahu totiž hraje žárlivost.

Na druhé straně se poznáme s Bárou (32), Honzou (27), Damiánem (5) a Sebastianem (1,5), kteří žijí v Týně nad Vltavou. Bára je velkou fanynkou Výměny manželek, a proto se přihlásila. Partneři bez sebe za celou dobu jejich vztahu nebyli ani jeden jediný den. Báře trochu vadí, že Honza je velký flegmatik a neustále hraje počítačové hry.

Báru v náhradní rodině velmi rychle přejde nadšení. Zjistí, že byt, ve kterém má žít následujících deset dní, je zanedbaný. Všude jsou pavučiny, zašlá špína a nepořádek. Druhý den vstane už ve čtyři ráno a začne s úklidem. Při vytírání za skříněmi je šokovaná z množství špíny a dokonce narazí i na malé zvířátko. Podaří se jí dát domácnost do pořádku?