Režisér Magnusek prozradil, co ještě nikdy nikomu neřekl. Má se čím chlubit?
Zdroj: herminapress

Režisér Magnusek prozradil, co ještě nikdy nikomu neřekl. Má se čím chlubit?

Vytvořeno dne 17.02.2021

Režisér Tomáš Magnusek nedávno rozvířil vody tím, že shodil krásných 75 kilo a nyní se mu opět podařilo na sebe upozornit!  Po dlouhých letech na sebe prozradil, jak si přivydělával ke studiu. To ještě nikomu na sebe neřekl!

„V den, kdy mi přišel dopis, že mě vzali na vejšku a ještě na obor, který jsem si vybral, tak moje, tehdy ještě přítelkyně, přišla s dlouhým papírkem a tam byli dvě čárky. Narodil se Vojta a bylo po studiu,“ uvedl režisér Magnusek. A pak v Petra Show na sebe práskl to, co ještě nikdy nikomu neřekl! „Potřebovali jsme peníze a také kvůli rodičům jsem tu vysokou chtěl vystudovat, tak jsem po nocích psal diplomky na kšeft. Doufám, že to na sebe můžu říct, ale spočítali jsme to a napsal jsem 1930 bakalářek, tisíce seminárních prací a 46 diplomek. Dneska už bych to nedělal.“

Chcete také vědět, co zažíval, když natočil film Bastardi a jak chystá Bastardy 4? Jak ho přijala romská rodina jeho manželky?  Co ho dokopalo k tomu, že ze 170 kilo zhubl na krásných 100 a pokračuje v hubnutí?  Otáčí se po něm ženské? Tohle a ještě víc vytáhla moderátorka Petra Řehořková ze svého kamaráda, režiséra Tomáše Magnuska.