Výměna manželek: Špína a pokousání od štěnic? Ukončí náhradní manželka natáčení?
Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Špína a pokousání od štěnic? Ukončí náhradní manželka natáčení?

Vytvořeno dne 20.04.2021

Tato epizoda Výměny manželek se neponese ve zrovna poklidném duchu. Obě manželky budou mít od samého začátku s něčím problém, ať už je to výchova dětí, nebo nepořádek.

Zdroj: Výměna manželek

Zanedbanou domácnost bude řešit hlavně Iveta ve své náhradní domácnosti ve vesnici Brzice. Doslova prohlásí, že je jí ze všeho na zvracení. Vše se navíc vyhrotí tím, když si na těle najde několik štípanců. Dokonce se rozhodne vyhledat lékařskou pomoc, jestli ovšem šlo o kousnutí od štěnic, není jasné.

V nové epizodě se setkáme s partnery, kteří žijí v Jablonci nad Nisou, Ivetou (42), Davidem (34), Davidem (8) a Terezkou (2). Rodinu do Výměny přihlásila Iveta, tvrdí, že je na všechno absolutně sama. David ji s ničím nepomůže a ani se nestará o děti. Kvůli tomu se oba partneři často hádají. Iveta doufá, že Výměna jejich vztah zlepší.

Na druhé straně se poznáme s Ivetou (33), Janem (36), Annou (12) a Anežkou (8), kteří žijí ve vesničce Brzice. Honza je velmi žárlivý člověk a dokáže bezdůvodně udělat obrovskou scénu. Iveta od Výměny očekává to, že si jí ostatní členové rodiny začnou více vážit.

Dojde k předčasnému ukončení desetidenní výměny?

 

 

 

Default User Image
VENDULKA, 20.04.2021 23:32
TA POKOUSANÁ ¸¸JAKO OD ŠTĚNIC¸¸TO BYLA TEDY ŠMUDLA.JE JASNÉ,ŽE KOMÁŘI SE ČINILI A KDYBY SI TO NEROZDRÁPALA A VYKOUPALA SE,TAK NEMUSELA K MUDR.HLAVNĚ,ŽE JE BEZ CHYB.