Výměna manželek: Za sprostá slova a alkohol vymyslela náhradní manželka originální trest
Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Za sprostá slova a alkohol vymyslela náhradní manželka originální trest

Vytvořeno dne 04.01.2022

V novém díle Výměny manželek uvidíme, jak si veganka Romana, která touží po uznání, poradí se šesti dětmi a svérázným tatínkem. A na druhé straně, jestli bude Petře vyhovovat naprosto odlišný životní styl s jedním dítětem.

Video soubor

Zdroj: TV Nova

V nové epizodě se setkáme s partnery, kteří žijí v Karlových Varech, a to Romanou (26), Ondrou (34) a Honzíkem (4). Do Výměny přihlásila rodinu Romana, hlavně proto, aby si Ondra uvědomil, jak se má dobře. Jde totiž o to, že Ondřej je kvůli práci velmi často v zahraničí a když je doma, tak údajně nic nedělá. Oba dva jsou velmi temperamentní, takže mezi nimi dochází k hádkám.

Na druhé straně se poznáme s Petrou (32), Vláďou (40), Adrianou (10), Lukášem (9), Terezou (7), Davidem (6), Vendulkou (4) a Eliškou (7 měsíců), kteří žijí v Orlové. I v této rodině přišla s nápadem přihlásit se do pořadu manželka. Přála by si, aby byl Vláďa více aktivní v domácnosti, a hlavně aby trochu méně pil. Jediné, s čím pomáhá je totiž vaření, zbytek starostí je na Petře.

V této Výměně narazíme na dvě velmi odlišné rodiny, každá z nich má totiž nejen jiný přístup k životu jako takovému, ale i k výchově dětí. Asi největší šok tentokrát čeká na veganku Romanu, které bude mít na starosti šest dětí. Nejobtížněji se ovšem bude sžívat se svým náhradním manželem Vláďou, velmi ji totiž vadí, že před dětmi mluví sprostě a hlavně, že podle ní pije více než by bylo záhodno. Nastolila tedy pravidla, podle kterého musí Vláďa za každé sprosté slovo dřepovat. Podívejte se na video.