Vyměňte porotu! Chceme se bavit a ne poslouchat odborné pindy! Diváci kritizují StarDance
Zdroj: herminapress

Vyměňte porotu! Chceme se bavit a ne poslouchat odborné pindy! Diváci kritizují StarDance

Vytvořeno dne 26.10.2021

Jak se zdá, emoce kolem vyřazení „doživotního prince“ Pavla Trávníčka neutichají, navíc otevírají další palčivý problém. Diváci taneční soutěže StarDance nejsou až snad na výjimku Richarda Genzera spokojeni s porotou.

Na sobotní taneční pořad, uváděný v hlavním vysílacím čase, se porota zdá divákům bez vtipu a spíše nudná, ve svých více méně odborných hodnoceních jednotlivých soutěžících. Některé diváky pak zaráží hodnocení inklinující spíše k výsměchu v pohledu na taneční umění jednotlivých párů.

Porota je opravdu hrozná. Arogance a urážky jednotlivých aktérů? Tak to je prosím sobotní pořad, který má lidi pobavit!“ píše jedna z pobouřených divaček na sociálních sítích. A není sama: „Sobotní večer mě díky porotě dost otrávil. Chudák Marek Eben s Terezou Kostkovou, kteří se to snaží alespoň trochu zachránit, ale marná sláva,“ dodává v diskuzi další z diváků.

Sám Pavel Trávníček pak ve Studiu 6 na České televizi na přímou otázku moderátora ohledně přísnosti poroty poznamenal: „To máte pravdu, já jsem zaznamenal od mnoha párů protesty, nebudu říkat, na kterého porotce, protože ti jsou nedotknutelní. Ještě tam zaznělo, že když je porota tak přísná, že by je nejraději povyměňovali.“

Jeden ze soutěžích našemu magazínu pak potvrdil, že se domníval, že při hodnocení poroty bude mimo tance samotného (samozřejmě), pohlíženo také na vtip, originalitu a možná více na jakési „divadelní“ předvedení tanečních čísel, které pobaví diváka. „Netušil jsem, že jsem na vrcholové taneční soutěži,“ dodal soutěžící.

 

 

 

Default User Image
Václav Vocas, 26.10.2021 11:41
Porota hrozný pitomci,už se nedají poslouchat natož na ně koukat,ten blb a jeho náušnice to je nářez !!!
Default User Image
stanik, 26.10.2021 13:50
Já by jsem vyměnil hlasující diváky ! Čtyřčlená porota v tom nejede tak docela úplně , možná by neškodilo zveřejnovat počty diváckých preferencí jako protipol právě této porotě. i když nevím, jak zabránit podobnému fopa jako v případě Lukáše Pavláska ! Kdo tehdy byl blb a pitomec by mohl posoudit nejspíše Leoš Mareš !
Default User Image
Eva Machánová, 19.12.2021 18:43
Pane Vocas,Vy jste opravdu vocas.Porota je náhodou skvělá!
Default User Image
Clovek, 22.12.2021 18:21
Proc mate potrebu vybijet si svuj vztek z osobniho zivota na porote?
To opravdu nechapu...
Kdyz se na to nemuzete koukat tak se nekoukejte myslim, ze vsichni budeme radi.
Default User Image
Petr, 26.10.2021 11:43
Je vidět, že už je to mnohokrát ohřátá polévka. Chtělo by to nový program a vedení ČT.
Default User Image
stanik , 26.10.2021 13:53
A pročse toho nechopí komerční konkurenční tv ? Vždyt nikdo neříká, aby jste se koukaly na čt , sledujte výměnu manželek nebo pohlrejchovu seznamku , máte dost příležitostí!!
Default User Image
jana, 26.10.2021 11:48
Taky mě serou.......nejsou vůbec vtipní, ale trapní..........už jich bylo dost