Z hereček se staly modelky! Darija Pavlovičová a Natálie Halouzková se projdou po módním mole!
Zdroj: Se svolením Písecký víkend módy

Z hereček se staly modelky! Darija Pavlovičová a Natálie Halouzková se projdou po módním mole!

Vytvořeno dne 20.03.2024

V pražském hotelu Emerald proběhlo focení nového vizuálu pro Písecký víkend módy a designu 2024. Tvářemi letošního ročníku se staly herečky Darija Pavlovičová a Natálie Halouzková a společně podpořily projekt, který pomáhá lokálním a udržitelným tvůrcům dostat se do povědomí široké veřejnosti.

Spojila se řada českých kreativců, aby společně dali vzniknout fotografiím, které podporují myšlenku Píseckého víkendu módy a designu. Ten si klade za cíl podporovat lokální udržitelnou tvorbu a propagovat české designéry a módní talenty. Proč se tváří akce staly zrovna Darija Pavlovičová a Natálie Halouzková? „Chtěla jsem primárně oslovit osobnosti, které se opravdu udržitelností zabývají, které mají rády českou módu, a to Darija Pavlovičová i Natálie Halouzková bezesporu jsou,” dodává Veronika Poláková, pořadatelka Píseckého víkendu módy a designu. 

Focení s Darijou Pavlovičovou a Natálií Halouzkovou představuje důležitý krok na cestě za podporou udržitelné české tvorby. Obě herečky si roli modelek náležitě užily. Pro Natálii to ale není poprvé, Píseckého víkendu módy a designu se účastní již po třetí a jak prozradila, plní si tím dětský sen „Většina z nás, jako holek, nebo tedy i kluků, jsme si hráli na modelky/modely. A já to miluju,” říká Natálie.

Obě dámy si kromě focení vyzkouší i chůzi po přehlídkovém mole, a to už 17. května v Písku.