Z MasterChefa do Snídaně! Vítěz Roman Staša je novou posilou ranního vysílání
Zdroj: TV Nova

Z MasterChefa do Snídaně! Vítěz Roman Staša je novou posilou ranního vysílání

Vytvořeno dne 25.01.2021

Od února se stálou posilou Snídaně s Novou stane vítěz show MasterChef Česko Roman Staša. Diváci ho budou mít možnost ve Snídani vídat každý pátek. Dozvědí se od něj cenné kulinářské rady a těšit se mohou i na kuchařskou exhibici.

„Opravdu se moc těším. Bude to adrenalin a výzva vařit v přímém přenosu. Zároveň doufám, že nebudu vařit sám a při sledování Snídaně s Novou se ke mně přidají také divačky a diváci,“ přeje si Roman Staša. Každý čtvrtek, tedy den před vysíláním s Romanem Stašou bude na webu NovaPlus.cz zveřejněn seznam potřebných ingrediencí, takže diváci budou mít opravdu možnost vařit krok po kroku přímo s vítězem MasterChef Česko.

„Po vítězství v MasterChefovi jsem si chvíli odpočinul a přemýšlel, kam se moje vaření bude ubírat dál. Když přišla nabídka z televize Nova, nebylo o čem přemýšlet,“ doplnil věčně rozesmátý sympaťák Roman Staša.

Diváci páteční Snídani s Novou mohou posílat fotografie z vaření přímo na facebookový profil pořadu a některé z nich budou v rámci vysílání zveřejněny.

Roman Staša se ve Snídani s Novou poprvé představí v pátek 5. února. Pořad plný aktuálních informací i zábavy začíná každý všední den v 5 hodin a 55 minut ráno.