Za úsměvem se skrývalo trápení: Monika Bagárová mluví o bolesti, která ji na čas zastavila!
Zdroj: herminapress

Za úsměvem se skrývalo trápení: Monika Bagárová mluví o bolesti, která ji na čas zastavila!

Vytvořeno dne 25.11.2025

Zpěvačka Monika Bagárová (31) dorazila na Českého slavíka po boku svého manažera, protože její partner byl na pracovní cestě. Oblíbená zpěvačka v rozhovoru pro Aplausin.cz promluvil o dceři Rumince a náročných momentech svého života.

"Ruminka si vybírá kvalitní hudbu a já jí v ničem nebráním. Máme rádi Ektora a teď u nás jede Michael Jackson. Když začne zpívat maminka, tak přepínáme," svěřila se s úsměvem v rozhovoru pro Aplausin.cz.

Co se týče výchovy tak Monika sama přiznává, že někdy se zapotí. "Já si myslím, že nám hodně pomáhá školka. Doba se hodně posunula a ty děti jsou někde jinde. Občas mám pocit, že jsme v pubertě, ale zatím to zvládám korigovat," pokračovala. 

Bagárová si prošla náročným obdobím

Monice to na Slavíkovi velmi slušelo a zářila na všechny strany. "Myslím si, že některé věci potřebovaly v mém životě čas. A ten čas hrozně moc pomohl k tomu, abych mohla zase tvořit. Řešila jsem tu O2 arenu, ale všechno špatné, je k něčemu dobré. Dalo mi to obrovskou školu," dodala v rozhovoru. 

Zdroj: Aplausin.cz