Bagárová a Bendig nazpívali letní duet! Tenhle singl roztančí každého
Zdroj: TV Nova

Bagárová a Bendig nazpívali letní duet! Tenhle singl roztančí každého

Vytvořeno dne 18.07.2022

Pro Moniku byla nová práce velkou radostí, a to nejen proto, že se při ní znovu setkala s Honzou. Po období, kdy nebylo možné koncertovat a taky po období, kdy se naplno věnovala rodině a mateřství se vrhla opět do práce. Kromě koncertů, které právě absolvuje se svou kapelou a nahrávání nového alba byla pro ni práce na duetu vítanou změnou. S Honzou jim to skvěle ladí, nahrávání i natáčení videoklipu si evidentně užili.

„Písnička je moc krásná. Bylo to docela narychlo a museli jsme si pořádně máknout. Ale věříme, že se bude našim fanouškům líbit,“ svěřila se se svými dojmy z nového songu hned ve studiu Monika Bagárová. „Je to trošku jiný feel, než děláme, ale jsme moc rádi, že jsme součástí tohoto projektu,“ dodala. „Spolupráci s Monikou miluju, protože to je na kamarádský bázi. To, co se nám nelíbí, si řekneme na rovinu, jsme prostě parťáci,“ prozrazuje Jan Bendig. „Ano, stačí jeden pohled, a už víme,“ směje se Monika Bagárová.

Ve videoklipu, který Monika Bagárová a Jan Bendig natočili, jsou také ukázky z Praha – den & noc, novinky letošního léta, v nichž řeší lásku její hlavní aktéři – atraktivní Marek, pohledná Míša, sexy Leyla, rázná Aňa, přitažlivá Sofi, pohodář Olda a sympaťák Joe, nejrozjetější parta ve městě.

 

 

 

Default User Image
Heduš, 08.09.2022 09:57
Proboha.. jaké černé huby vy prasáku. Jsou to lidé, kteří něco dokázali a ještě dokáží.
Default User Image
Vojtěch Šmíd, 19.11.2023 09:38
Namažte si svůj obličej lejnem a hnědočerná vám bude určitě slušet !!!
Default User Image
Monička, 22.07.2022 11:08
Hit, to snad ne! Zase odrhovačka, na kterou si určitě nezatancuji! Klasická česká populární hudba, která nemůže dosáhnout mimo hranice ČR.
Default User Image
Věra ❤️🙌, 16.11.2023 16:09
Přeji mnoho úspěchů, jsou to skvělí lidé, kteří rozdávají radost 👍👏