Známá raperka poprvé na podiu. Díky tetování a fosforovému oblečku byla k nepřehlédnutí
Zdroj: herminapress

Známá raperka poprvé na podiu. Díky tetování a fosforovému oblečku byla k nepřehlédnutí

Vytvořeno dne 06.07.2021

Ke své profesi se po pauze, způsobené pandemií, vrací známá raperka Sharlota. Svůj návrat na pódia se rozhodla pojmout netradičně, a to na charitativní akci pro podporu malého chlapce, kterým je dvanáctiletý Jiřík Ullmann z České Lípy, jehož by jakákoli finanční pomoc mohla opět postavit na nohy.  

„Myslím, že každá charitativní akce je pro mě spontánní. Musím mít nějaký impulz, proč vlastně mám dojet a proč mám věc podpořit. Když jsem slyšela příběh malého Jiříka, tak jsem si rovnou řekla, proč ne,“ svěřila se Sharlota, která byla ráda, že konečně vystoupí před publikem. „Bylo to moje první vystoupení po roce, a ještě pro charitativní účely. Když mohu pomoct a je to v mých silách, tak dorazím kamkoli,“ prozradila raperka.

Ta na charitativním odpolední nejen vystupovala. Také se pustila do sázení lípy, a to spolu s hokejistou Dominikem Haškem a organizátorem akce Karlem Divišem. „Těšila jsem se nejen na koncert, ale také na lidi a publikum,“ svěřila se potetovaná kráska, která za poslední rok rozhodně nezahálela.

„Snažila jsem se zaměstnat čímkoli jiném, kromě hudby, kterou jsem nemohla tvořit. Natáčela jsem film, dělala jsem na vlastní kolekci peněženek a teď po roce budu vydávat svojí celoevropskou kolekci oblečení,“ prozradila Sharlota, která na akci jako vždy zářila. Na sebe si sexy brunetka oblékla fosforový komplet, díky kterému byla nepřehlédnutelná.