Zpěvačka Dara Rolins radikálně zkrátila vlasy. Co říkáte na její nový účes?
Zdroj: herminapress

Zpěvačka Dara Rolins radikálně zkrátila vlasy. Co říkáte na její nový účes?

Vytvořeno dne 10.02.2024

Slovenská zpěvačka Dara Rolins měla v poslední době dost rušné období. Po neshodách s italským lékařem a po velkolepém koncertě v Praze byl čas na změnu. Zkrátila svůj účes a stahuje se ze sociálních sítí.

V poslední době toho na Daru bylo už trochu moc. Jak pozitivně, tak i negativně. V bulváru se stále řeší “zrada” italského lékaře, kdy bez souhlasu zveřejnil na sociálních sítích její nenalíčenou fotografii před estetickým zákrokem, a to na psychice moc nepřidá. Na druhou stranu se ji povedl velkolepý koncert v Praze v O2 areně, z něhož měli zpěvačka i fanoušci velkou radost.

Posledné obdobie bolo dosť náročné, extrémne krásne. Výživné na emócie všetkého druhu, zamestnalo mi to telo aj hlavu na plné obrátky. A preto mám v pláne oddychovať. Vypnúť a neriešiť.” Popsala zpěvačka své náročné období a dodala, že se na nějaký čas stahuje z veřejného života. “A vás len prosím o pochopenie, pretože chcem byť tým pádom aj na nejaký čas menej aktívna na soc. sieťacch. Tak len aby ste vedeli, že tu som, len trávim viac času sama so sebou.”

A aby oddělila poslední období od toho nového a našla nový start a inspiraci, nechala se zpěvačka ostříhat. A to docela dost! Minimálně o polovinu zkrátila své dlouhé vlasy!  “Yo a ešte som vám chcela povedať, že som sa ostrihala. ...jak sa tak na seba dívam, tie krátke vlasy robia divy... to keby som vedela, som mohla ušetriť za ten lifting…,” dodala zpěvačka s úsměvem!