Zpěvačka Míša Nosková šílela strachy! Nebýt přítele, asi by výlet do hor dopadl špatně!

Zpěvačka Míša Nosková šílela strachy! Nebýt přítele, asi by výlet do hor dopadl špatně!

Vytvořeno dne 08.08.2020
 

Od té chvíle, kdy zpěvačka Michaela Nosková spadla z koně a vykloubila si loket, se její sebevědomí o vlastní nezranitelnosti notně pochroumalo. S adrenalinem je teď podstatně obezřetnější než kdykoliv jindy. Však už také „neohrožená Míša“ poprvé zažila strach a to přímo na Korsice, v dvoutisícové nadmořské výšce.

A nebýt přítele Jindřicha, bůhví, jak by to dopadlo!

„V jednu chvíli jsme šplhali po kaskádovitých vodopádech a já poprvé v životě zažila totální atak strachu. Bohužel v tom nejblbějším místě přímo uprostřed skály, kam mi Jindřich musel už předtím trochu pomáhat. Sedla jsem si uprostřed na jediný pevný šutr a volala na Jindřicha, ať jde někam mezi lidi a zavolá mi vrtulník se záchranáři. Nakonec mě dolů dostal on, jako správný zachránce,“ popisovala Míša nepříjemný zážitek z Korsiky, kde se svojí agenturou bude v nejbližší době organizovat jednu svatební cestu.

Na Korsiku Míša a Jindřich neplánovaně vyrazili poté, co jim zrušili pracovní výlet do Rumunska. A tak se zabalenými batohy místo do chladných Karpat vyjeli na slunnou Korsiku. „Jeli jsme autem a v autě jsme nakonec i celý týden spali. Cestovali jsme z místa na místo a Jindřich upravil naši Grand Vitaru tak, aby to bylo boží prostorné letiště. Takže každé ráno člověk otevřel dveře a vyběhl rovnou na pláž nebo se vykoupat v horské řece.“ 

Cestovatelské dobrodružství absolvovala Michaela Nosková mezi učením na muzikálových workshopech v Praze a Jihlavě. Zároveň nabírala sílu na nadcházející sezónu. Pokud vše půjde podle plánu a koronavirus nic nezhatí, čeká ji premiéra operety Polská krev, muzikálu Děti ráje nebo We Will Rock You. A když k tomu přidá stávající představení, jako je například Evita, bude mít Míša práce až nad hlavu.