Zpěvačka Míša Nosková šílela strachy! Nebýt přítele, asi by výlet do hor dopadl špatně!
Zdroj: archiv Michaela Nosková

Zpěvačka Míša Nosková šílela strachy! Nebýt přítele, asi by výlet do hor dopadl špatně!

Vytvořeno dne 08.08.2020

 

Od té chvíle, kdy zpěvačka Michaela Nosková spadla z koně a vykloubila si loket, se její sebevědomí o vlastní nezranitelnosti notně pochroumalo. S adrenalinem je teď podstatně obezřetnější než kdykoliv jindy. Však už také „neohrožená Míša“ poprvé zažila strach a to přímo na Korsice, v dvoutisícové nadmořské výšce.

A nebýt přítele Jindřicha, bůhví, jak by to dopadlo!

„V jednu chvíli jsme šplhali po kaskádovitých vodopádech a já poprvé v životě zažila totální atak strachu. Bohužel v tom nejblbějším místě přímo uprostřed skály, kam mi Jindřich musel už předtím trochu pomáhat. Sedla jsem si uprostřed na jediný pevný šutr a volala na Jindřicha, ať jde někam mezi lidi a zavolá mi vrtulník se záchranáři. Nakonec mě dolů dostal on, jako správný zachránce,“ popisovala Míša nepříjemný zážitek z Korsiky, kde se svojí agenturou bude v nejbližší době organizovat jednu svatební cestu.

Na Korsiku Míša a Jindřich neplánovaně vyrazili poté, co jim zrušili pracovní výlet do Rumunska. A tak se zabalenými batohy místo do chladných Karpat vyjeli na slunnou Korsiku. „Jeli jsme autem a v autě jsme nakonec i celý týden spali. Cestovali jsme z místa na místo a Jindřich upravil naši Grand Vitaru tak, aby to bylo boží prostorné letiště. Takže každé ráno člověk otevřel dveře a vyběhl rovnou na pláž nebo se vykoupat v horské řece.“ 

Cestovatelské dobrodružství absolvovala Michaela Nosková mezi učením na muzikálových workshopech v Praze a Jihlavě. Zároveň nabírala sílu na nadcházející sezónu. Pokud vše půjde podle plánu a koronavirus nic nezhatí, čeká ji premiéra operety Polská krev, muzikálu Děti ráje nebo We Will Rock You. A když k tomu přidá stávající představení, jako je například Evita, bude mít Míša práce až nad hlavu.