Zpěvák Josef Vágner ještě pajdá o berlích, ale už vyvezl svoje holky na Lipno
Zdroj: se svolením Divadlo Broadway

Zpěvák Josef Vágner ještě pajdá o berlích, ale už vyvezl svoje holky na Lipno

Vytvořeno dne 26.10.2021

 

Zpěvák Josef Vágner (31) podstoupil před pěti týdny plánovaný chirurgický zákrok. Jeho pracovní diář tak aktuálně plní termíny rehabilitací a příprava na vánoční koncerty. Protože stále ještě musí chodit s pomocí berlí, v domácnosti zaujal pozici šéfkuchaře.

„Téměř každý den docházím na rehabilitace, které mi moc pomáhají v rekonvalescenci. Dokonce jsem se dozvěděl, že už brzy začnu na nohu pomalu našlapovat a také, že bych mohl začít řídit auto,“ sdělil nám zpěvák.

Kvůli operaci křížových vazů v koleni musel zrušit premiéru muzikálu Láska nebeská v Divadle Broadway a ještě pár týdnů si v muzikálových představeních nezahraje. Roli zpěváka tak aktuálně vyměnil za roli manažerskou. „Ladím poslední detaily vánočního turné, které startuje již koncem listopadu, loni se koncerty z důvodu pandemie zrušily, tak se letos těším o to víc,“ říká nadšeně Vágner.

Sympatický zpěvák se v létě stal podruhé otcem, k dcerce Amélii přivítali s manželkou dceru Jasmínku. Nyní se poprvé pochlubil fotkou celé rodiny ze společného víkendového výletu na Lipně. „Strávili jsme s rodinou a našimi přáteli pár dní na Lipně, máme to tam moc rádi a často se tam vracíme, je to skvělý relax. Náš rodinný známý, olympionik Václav Chalupa, tam má penzion, kde jsme vždy jako doma. A dokonce jsem o berlích absolvoval Stezku korunami stromů. Doufám, že mi to zdravotní stav dovolí a v zimě vyrazím na lyže do místního Skiareálu,“ dodal závěrem.