Zpěvák Milan Peroutka veřejně přiznal: Jsem na kluky. Ukázal první fotky svého partnera
Zdroj: herminapress

Zpěvák Milan Peroutka veřejně přiznal: Jsem na kluky. Ukázal první fotky svého partnera

Vytvořeno dne 03.07.2023

Tolik se tím trápil, dokonce měl strach. Nakonec přestal zpěvák Milan Peroutka chodit kolem horké kaše a přiznal, že miluje muže. A to tolik, že s jedním nejmilejším uzavřel registrované partnerství.   

„V posledních měsících se ten tlak stával opravdu nesnesitelným. Vstřebával jsem různé rady a postoje, čelil anonymním vzkazům od fejkových profilů i tlakům od médií. Občas se mi zavařila hlava, znovu jsem ztrácel a znovu nacházel nadhled, až jsem si řekl, že přece o nic nejde. Řekl jsem si to vždycky, když jsem viděl hrůzy, co se nám všude dějí, a pak se sám sebe ptal, co vlastně pořád řeším. Nebudu chodit kolem horký kaše. Mám kluka. Je skvělej. Je natolik skvělej, že jsem se otevřel té možnosti mít kluka. Že jsem ho představil rodině a kamarádům. A přitvrzuju, že jsem se rozhodnul si ho v sobotu vzít a představit i vám!“ napsal mimo jiné na sociální stránku Milan.

Milan a jeho partner si nenechají svoji lásku ničím a nikým zkazit. Milan vypl telefon a zapíná ho ve chvíli, kdy on sám potřebuje volat nebo psát. Stejně jako nyní, když psal na na „socky“ osobní zpověď a přikládal společné fotografie. První společný den si nenechali pánové nikým vzít.