Zprávařka Eva Perkausová se rozloučila s diváky Primy! Víme, kdo ji nahradí!
Zdroj: CNN Prima News

Zprávařka Eva Perkausová se rozloučila s diváky Primy! Víme, kdo ji nahradí!

Vytvořeno dne 03.01.2024

Modertorka a zprávařka Eva Perkausová se včera rozloučila s diváky televize Prima a CNN Prima News!  Nyní ji čeká krásnější práce! Bude dvojnásobnou maminkou! Kdo ji ale nahradí?

Včera naposledy odmoderovali Eva Perkausová a Petr Suchoň svojí zpravodajskou relaci na obrazovkách TV Prima a CNN Prima News. Eva se tak v devátém měsíci těhotenství rozloučila na nějakou dobu s diváky a míří konečně na mateřskou. Se svým manželem Ivanem Heckem čekají druhého kluka. Spolu již mají syna Killiana.

Ráda bych po 3 měsících od porodu opět naskočila do práce, ale praxe je většinou jiná.

Eva se však neloučí nadlouho. Podle jejích slov, by se ráda vrátila na obrazovky za 3 měsíce! “Ráda bych po 3 měsících od porodu opět naskočila do práce, ale praxe je většinou jiná.” Do té doby ji vedle Petra Suchoně zaskočí zkušená moderátorka Terezie Tománková!

Moderátorka také prozradila, že poslední dny jsou pro ní takové náročnější! “Třeba schody mi dělají trochu problém, ale hodně mi pomáhá manžel Ivan a maminka!” Největší oříšek bude nakonec asi jméno miminka. “Máme vybrané dvě jména, ale ještě nevíme, které nakonec zvolíme.