Zuzana Bubílková nevěřila vlastním očím! Z křoví vykoukly pohlavní orgány nadživotní velikosti
Zdroj: herminapress

Zuzana Bubílková nevěřila vlastním očím! Z křoví vykoukly pohlavní orgány nadživotní velikosti

Vytvořeno dne 12.04.2022

Při návratu z týdenního pobytu v lázních poblíž Jeseníku objevila moderátorka Zuzana Bubílková neobvyklý výtvarný skvost. Na blíže neurčeném místě u Babiččina údolí narazila na „zelené sochy“, na nichž se autor náležitě vyřádil.

„Zaujala mě práce zahradníka, který to stříhal. Zajímalo by mě, na co myslel, když těm keřům dával nezaměnitelný tvar symbolu mužství a ženství. Tak si asi domyslíte, co asi vytvořil. Občas se setkám s takovými výtvarnými pokusy, které spíš dopadly tragicky, ale toto bylo poznatelné hned na první dobrou,“ smála se Zuzana Bubílková, která s Pavlem Trávníčkem vystupovala ve Schrothových léčebných lázních v Dolní Lipové.

Ve vyhlášených lázních také oblíbená moderátorka ladila svoji kondici. Užívala si nejen lázeňské procedury, ale také vycházky po okolí. Popadla sportovní hůlky a svižnou chůzí vyrazila například do Lesního baru. „To jsem viděla poprvé. V Lesním baru není obsluha a každý za zboží dobrovolně zaplatí. Všechna čest, lidi si vezmou třeba tatranku, uvaří čaj nebo si opečou buřta a poctivě vloží patřičný obnos do kasičky. Půjčila jsem si i hůlky a bylo by mně trapné, nevhodit do kasičky půjčovné deset korun nebo ty hůlky nevrátit,“ uvedla Zuzana Bubílková a dodala, že i když hodně času tráví v posilovně, tak rychlejší chůze v krásné a čisté přírodě Jeseníků, je nejlepší kardio, co existuje.