5 draků v trucku: Hůlka, Kolář, Vojtek a další umělci brázdí republiku s červeným krasavcem
Zdroj: Daniel Schulz

5 draků v trucku: Hůlka, Kolář, Vojtek a další umělci brázdí republiku s červeným krasavcem

Vytvořeno dne 26.04.2021

Pokud si někdo myslí, že pravý americký truck uvidí jenom ve filmu nebo na nekonečných silnicích v Americe, je na omylu. Toto ikonické auto můžete potkat i ve vašem městě. A nepřijede samo! Přiveze pětici předních zpěváků, jednoduše „5 draků v trucku“.

A kdo mezi ty draky patří? To prozradil producent celého projektu Petr Tomeček: „Jsou to opravdu draci, když zazpívají, leze vám mráz po zádech. Rockeři Josef Vojtek, Petr Kolář, Láďa Spilka, zpěvák s jedinečným hlasem Bohouš Josef a dva excelentní barytonisté Daniel Hůlka a Vlado Chmelo. K tomu přidám svoji Panovu flétnu a je to ne 5 draků v trucku, ale sedm draků v trucku,“ usmíval se spokojený Petr Tomeček a upřesnil, že zpěváci se budou střídat a na vystoupení opravdu přijede vždy jenom pět umělců.

Kde jsou draci, jsou i dračice! Na pódiu s kompletní osvětlovací a zvukovou aparaturou, které si truck veze sebou, se můžete těšit na hosty pěveckého vystoupení „5 draků v trucku“ Kateřinu Brožovou, Kamilu Nývltovou a Natálii Tichánkovou.

S americkým truckem projedou umělci celou republiku a objednávky na vystoupení se jen hrnou. Koncertní show „5 draků v trucku“ se rozjede ihned, jak to epidemiologická situace dovolí. Není na co čekat! Zpěváci chtějí zpívat a lidi se chtějí bavit!