Soutěživé spolužačky Fialová a Wolfová si v Máme rádi Česko nic nedarují: Jsi hysterická!
Zdroj: TV Prima

Soutěživé spolužačky Fialová a Wolfová si v Máme rádi Česko nic nedarují: Jsi hysterická!

Vytvořeno dne 23.04.2021

Postavit proti sobě v soutěži Máme rádi Česko Markétu Fialovou a Pavlínu Wolfovou slibuje vědomostní přestřelku. Ví toho hodně nejen o Česku, ale i jedna o druhé.

Video soubor
Zdroj: TV Prima

Obě studovaly Fakultu sociálních věd Univerzity Karlovy, pojí je přátelství, Markéta dokonce svědčila Pavlíninu první svatbu se slovenským novinářem Karolem Wolfem a dnes se střídají o jedno studio na CNN Prima NEWS.

Jakmile jde ale o soutěž a o body, jedna druhé nic nedaruje. Dnes se o tom přesvědčí diváci soutěže Máme rádi Česko, a to hned v první disciplíně, která má prověřit jejich pozornost. Správnou odpověď na otázku vztahující se k filmové ukázce se sice moderátor Libor Bouček nedozví, zato bude svědkem špičkování protihráček. „Markéta je drobně hysterická,“ uzavře slovní přestřelku Pavlína Wolfová.

O celkovou výhru čtyř loveckých salámů se Pavlína Wolfová v týmu Vojty Kotka pokusí s kolegy ze CNN Prima NEWS Soňou Porupkovou, moderátorkou Nového dne, a moderátorem počasí Josefem Hanzlíkem. Markéta Fialová se blýskne v týmu Jakuba Prachaře s kolegyní Lucií Hrdličkovou a sporťákem Jiřím Ježkem