Z modelky kulturistkou! Hana Mašlíková předvedla horu svalů a získala dvě medaile
Zdroj: herminapress

Z modelky kulturistkou! Hana Mašlíková předvedla horu svalů a získala dvě medaile

Vytvořeno dne 24.05.2022

 

Dřela jako kůň a vyplatilo se. Modelka Hana Reinders Mašlíková (40) se po letech opět vrátila na molo předvádět své tělo. Tentokrát ale nevystavovala ladné křivky, nýbrž hromadu svalů, jak to dělávají kulturisti. A diváky a porotu naprosto ohromila.

Půl roku na sobě makala, denně chodila do posilovny a zvedala těžká závaží. K oslavě svých 40. narozenin se totiž rozhodla, že zaboduje v mezinárodní amatérské soutěži v kulturistice a fitness Mr. Universe Prague. Obětovala tomu veškerý volný čas, striktně dodržovala nejen cvičební plán, ale také tréninkovou stravu, tedy maso, rýži a vejce.

Když pak nastal den D, nervozita stoupala. Na pódium však Mašlíková, která má bohaté zkušenosti s předváděním svého těla coby modelka, zazářila. Porotě a divákům předvedla vyrýsované svaly na každém kousku svého těla, přitom je dokázala sladit s elegantní chůzí a jemnými pohyby.

Porotu si naprosto získala a ze soutěže si odvezla hned dvě medaile. „Vezu si domu zlato v kategorii Beginners a bronz v kategorii Masters. Jsem šťastná,“ prozradila Mašlíková bezprostředně po svém vítězství. Nezapomněla také poděkovat svému trenérovi, bez kterého by se takových výsledků jistě nedočkala. Po půl roce dřiny si tak může konečně od posilovny odpočinout a také se pořádně najíst.