Osudové setkání dostalo hvězdu seriálu ZOO Míšu Pecháčkovou na divadelní prkna
Zdroj: herminapress

Osudové setkání dostalo hvězdu seriálu ZOO Míšu Pecháčkovou na divadelní prkna

Vytvořeno dne 23.05.2022

 

Představitelka Sid ze seriálu ZOO Michaela Pecháčková zamířila také na divadelní prkna. V muzikálu Okno mé lásky si zasloužila, spolu s Kateřinou Marií Fialovou a Nelly Řehořovou, roli Sofie. Přestože je to její první muzikálová zkušenost, na své působení v Divadle Broadway se Míša moc těší.  

„Zatím ještě nedokážu popsat, jaké to je, přejít z natáčení seriálu ZOO na divadelní prkna. Teprve začneme zkoušet. Já jsem byla na tuto roli oslovená. Linda Finková si mne poslechla, choreografka Aneta Antošová omrkla, jak jsem na tom s pohybem a jestli je vůbec možné mi tu roli přiklepnout. Ale všechno klaplo a vybrali si mne,“ uvedla natěšená Michaela Pecháčková pro Aplausin.cz.

Ještě jedna skutečnost Míše napověděla, že role Sofie je šitá přímo pro ni a má po ní bez otálení sáhnout. „Je to osudová role. V den, kdy jsem chtěla volat panu producentovi, jak jsem se rozhodla, v den narozenin Petra Jandy, jsem se na zubní klinice potkala ve dveřích s panem Jandou. To bylo znamení, že tu roli mám vzít a nemám váhat,“ smála se Michaela Pecháčková, která se na jevišti Divadla Broadway postaví vedle zkušených zpěváků a herců známých jmen: Josef Vojtek, Bohouš Josef, Jan Toužimský, Veronika Žilková, Bára Basiková a další. „Vážím si toho, že s těmi lidmi mohu stát na jednom jevišti. Je to pro mne vzácné. Ještě pořád nevěřím, že se to děje. Většině lidí ze souboru jsem se už představila, aby vůbec věděli, která jsem. Ale určitě se brzy poznáme všichni, já se neztratím.“