Adriena Sobotová vybírala víno na oslavu výročí svatby s Luďkem. Jaké je jejich manželství?
Zdroj: herminapress

Adriena Sobotová vybírala víno na oslavu výročí svatby s Luďkem. Jaké je jejich manželství?

Vytvořeno dne 01.06.2021

Zahradní party s výborným moldavským vínem a přáteli si nenechala ujít herečka Adriena Sobotová. Manžel Luděk Sobota zůstal doma, protože tvrdí, že má covidový syndrom zakuklení a je rád, že nikam nemusí. Jenže Adriena má ráda lidi a syndrom zakuklení jí vůbec nevyhovuje.

„Očkování mám, koronu jsem neměla, celou karanténu jsem si motala ty svoje korálky, když to šlo, zahrála jsem si tenis, na všechno byl čas a klid. Ale už mě to nebaví,“ shrnula rok života Adriena Sobotová a přiznala, že přece jenom nelenila. Blízko bydliště mají tenisové kurty s malou kavárničkou, kterou syn Ladislav přebudoval na sportbar a hned vedle zařizuje posilovnu. Do měsíce by ji měl otevřít a začít fungovat. Luděk a Adriena Sobotovi tak oslaví otvíračku posilovny a zároveň 40. výročí svatby.

„Myslím, že těch 40 let s Luďkem stálo za to. Zvykli jsme si na sebe. Kompromisů bylo hodně, občas to byl boj. Ale zvítězili jsme oba dva, že jsme to vydrželi, on se mnou a já s ním. Občas to nebylo jednoduché, ale dalo se z toho vykličkovat,“ usmívala se Adriena, které moldavské víno chutnalo. „Víno mám ráda a mají výborný sekt. A pak také dezertní víno Kagor, které měl rád Luděk.  Doporučil mu ho jeden pravoslavný kněz, že prý je hodně zdravé. Musí se ale pít po troškách. Luďkovi ale zachutnalo, vypil toho víc a pak myslel, že mu praskne hlava.“  Však i Adriena má neblahou zkušenost s alkoholem. „Jeli jsme kdysi na Slovensko na lyže a kluci nám nalévali borovičku. Neblaze to dopadlo a od té doby ji nemohu ani cítit. Ale víno a zvláště s přáteli si dám ráda.“