Agáta Hanychová opustila vilu Like House. Že by vyhazov z Primy?
Zdroj: TV Prima

Agáta Hanychová opustila vilu Like House. Že by vyhazov z Primy?

Vytvořeno dne 01.11.2021

Agáta Hanychová opustila vilu Like House 2. Její odchod držela televize Prima v tajnosti do poslední chvíle. Proč to udělala?

Vyjádření televize Prima SHOW: "Na jejím odchodu jsme se domluvili už před začátkem show, nechtěli jsme ale tuto skutečnost veřejně prezentovat předem, aby neovlivnila ostatní soutěžící a nenarušila dramaturgii show. Odchod Agáty z vily uvidí diváci v epizodě Like House 2 příští středu. Agáta bude i nadále se show spolupracovat, a to formou komentářů v noční show."

Vyjádření Agáty Hanychové: „Ve středu večer jsem opustila vilu Like House. Vše bylo od začátku naplánované, ale slíbila jsem, že pro influencery a diváky to bude překvapení. Důvodem bylo, aby skutečnost, že vilu opustím po osmi dnech neovlivnilo ostatní soutěžící v přístupu ke mě. Jak probíhalo loučení a koho můj odchod dohnal k slzám uvidíte již tento týden. I nadále budu na pořadu spolupracovat, ale už teď můžu říct, že pobyt ve vile byl pro mě zajímavou zkušeností. Musím se přiznat, že do vily jsem šla plná předsudků. “Cože tohle mají být ty vzory pro naše děti?” říkala jsem si, ale teď musím říct, že jsem se šeredně pletla. Ve vile se tentokrát sešla skutečně pestrá směsice osobností, takže nuda to rozhodně nebude. Všem influencerům přeju hodně štěstí a pevné nervy. Budou to potřebovat!“