Aleš Brichta musel rozprodat majetek. Z čeho teď žije?
Zdroj: herminapress

Aleš Brichta musel rozprodat majetek. Z čeho teď žije?

Vytvořeno dne 31.07.2021

Aby rocker Aleš Brichta (61) finančně přežil covidové nicnedělání, musel prodat svoji milovanou chatu. To ho zachránilo od bídy, je v klidu a pohodě a dokonce má ještě nějakou rezervu. Mohl si tedy dovolit zaplatit dovolenou ve své oblíbené destinaci.

„Pokud to jde, jezdíme na přelomu srpna a září do Řecka. Byli jsme tam na svatební cestě. Těšíme se. Manželka Joannka si dopisuje s majitelkou hotelu, tak je tam klídek. Nebudu mít žádné povinnosti, prostě pohoda. Ráno vstanu z postýlky, sjedu dvě patra dolů a u bazénu je restaurace, když tedy dojdu těch pět kroků do bazénu a řeknu si, že to chce ještě něco navíc, tak přidám dalších deset kroků a končím v moři, kde je otevřený plážový bar. To je geniální,“ liboval si muzikant nad vidinou příštích dní.

Uvažuje blahobytně vypadající Brichta, že by do svého volného času zařadit také trochu sportu? Co takových 10 000 kroků denně? „To se obraťte na manželku, to je takový magor. Zbláznila se a hodně se angažuje v ketodietě. Zhubla, je to naprd, začíná chrastit a mně to leze na nervy. Dokonce vymýšlí nějaké recepty, uveřejňuje je a má s nimi úspěch. Ale je to její věc. Já mám hotelovku, maturoval jsem z vaření, tak vím, jak má dobré jídlo vypadat,“ usmíval se Aleš Brichta na svoji polskou manželku na oslavě 50. narozenin producenta a muzikanta Pavla Plecháče. Přání od Aleše Brichty bylo takové rockerské. „Řekl jsem mu, že je mladej smrad. Protože, když já jsem začal chodit do hospody, tak ještě tahal kačera po dvoře. Ať si oslavy užije a má klídek a pohodu.“

 

 

 

Default User Image
Jaroslava, 02.08.2021 09:50
Miroslav Slouka...........podle vaší diagnozy /mentalista/, řadíte Brychtu mezi metalisty?? Mýlíte se.............
Default User Image
, 07.08.2021 05:18
A kde si to vyčetl? To asi psali v bobkovém listě ne? Už nic člověče nepiš!!!
Default User Image
Xyz, 01.08.2021 14:04
Dobrý den až dokážete to co pan Brichta tak někoho nazivejte "blbcem"jinak prosím mlčete děkuji.
Default User Image
rohl, 01.08.2021 15:24
"nazivejte", "mlčete" :-D Myslím, že nemáš co mluvit ty negramotná opice.
Default User Image
Petr, 01.08.2021 17:01
Svatá pravda,Aleš je jeden z nejlepších rockerů naší historie,písničky s Arakainem,nebo duety s Pavlou Kapitánovou jsou klenoty naší hudby!