Aneta Langerová si plní sny. Jaké? Dočtete se v článku!
Zdroj: herminapress

Aneta Langerová si plní sny. Jaké? Dočtete se v článku!

Vytvořeno dne 09.08.2021

Když Aneta Langerová s Jakubem Zitkem skládali píseň Tělo 2086, nemohli tušit, že opravdu přijde doba, kdy se lidé nebudou moci hýbat, líbat a navzájem se dívat přímo do očí. Rovněž nemohli tušit, že si fanoušci na nové album Dvě slunce počkají více než půl roku, aby si je poslechli naživo na letním turné Dvě slunce aneb Jak krásné je být milován.

„U natáčení jsme se nasmáli absurdním situacím, které vznikají neosobní mezilidskou komunikací. Anonymní svět nikdy nemůže nahradit lidskost. Proto píseň Tělo 2086 končí nadějeplným slovem Touha,“ říká Aneta.

Videoklipu se režijně ujal režisér Vítek Bělohradský a vznikal na krásných místech naší domoviny – na Kokořínsku, ve Břvích u Prahy, v Botanické zahradě v Tróji, pražském Jazz Docku nebo na střeše Národního zemědělského muzea v Praze. 

Kromě písně Tělo 2086 se fanoušci budou moci zaposlouchat do dalších nových příběhů z desky Dvě slunce naživo na letním turné Dvě slunce aneb Jak krásné je být milován, jež přichází rozzářit nebe českých měst. Na koncertech Anetu doprovodí její kapela společně se smyčcovým triem. 

„Věřím, že vám nové písně budou dobrými společníky. Každý z příběhů má svou vlastní atmosféru. Ta vás třeba zavede blíž k tišině vlastní duše. Tak jako mne. Těším se, že se všichni opět setkáme na živých koncertech našeho turné, kde si je společně zazpíváme. Už se nemohu dočkat, až budeme zase na cestách, má to své kouzlo. Moc mi chyběla interakce s publikem. Atmosféra živého hraní je nenahraditelná. Ať hudba zní a slunce svítí,” říká Aneta.

Na pražském koncertě turné Dvě slunce v šapitó Azyl78 se v pondělí 9. 8. Anetě splní další z jejích hudebních snů. Zazpívá si živě s gospelovým sborem Maranatha Gospel Choir. Byli to právě oni, kdo na albu Dvě slunce dodali na síle písním Na horách sněží, Marie, Jak krásné je být milován a Závrať. Tímto koncertem Aneta s radostí pokřtí CD Dvě slunce, které vyšlo v listopadu 2020 a všichni přítomní budou mít možnost být zároveň i součástí premiéry čerstvě natočeného videoklipu Tělo 2086.