Proč si Heidi, France, Drda dávají dostaveníčko na balkóně? Že by chystali mejdan?
Zdroj: Martin Production

Proč si Heidi, France, Drda dávají dostaveníčko na balkóně? Že by chystali mejdan?

Vytvořeno dne 09.08.2021

Po úspěšném pražském Zpívání z balkónu a Vánočním zpívání z balkónu v rámci obou nouzových stavů, se město Česká Lípa rozhodlo tento koncert převzít a společně s agenturou Martin Production uspořádat.

Zpěvák Martin France, producent akce, která podporuje kulturu, cestovní ruch a znovu potkávání se mezi lidmi, sáhl po zpěvácích, s kterými často spolupracuje. Nejen českolipští si mohou přijít poslechnout zlatého „Superstára“ Zbyňka Drdu, rodačku z České Lípy Zuzu Novou, Sámera Issu, který v České Lípě studoval Euroškolu, zpěváka a producenta Martina France, který v České Lípě vystudoval ekonomku a má tam dodnes rodiče. A jako hlavní hvězda vystoupí Heidi Janků, která tuto akci ráda přijede podpořit. Koncert proběhne ke konci prázdnin a to ve středu 25. srpna 2021 od 18.00 na náměstí v České Lípě. Zpěváci budou zpívat z  českolipské radnice a celou akci zahájí starostka Jitka Volfová. 

Jak říká producent a zpěvák Martin France: „Moc rádi bychom lidem alespoň na chvíli vytvořili úsměv na tváři, dali si konečně pivo, víno nebo kafe a potřásli si rukama se svými starými známými a potkali třeba nové známé.“

Heidi a Martina France navíc čeká 11. října 2021 premiéra bláznivé divadelní komedie Jsem krásná v pražském Kulturním domě Barikádníků, a jelikož je to zájezdová komedie, věří, že s tímto kusem navštíví také Českou Lípu.