O berlích a v obvazech! Místo „bicáků“ naordinoval kouč Muži roku rehabilitaci
Zdroj: herminapress

O berlích a v obvazech! Místo „bicáků“ naordinoval kouč Muži roku rehabilitaci

Vytvořeno dne 09.08.2021

Vítěz soutěže Muž roku David Kremeň se naplno připravuje na světovou soutěž Mister Supranational pod dohledem zkušeného kouče Jindřicha Čandy.

„S Jindřichem se znám od finále Muže roku, kde dělal porotce. A i když volba byla tajná, prozradil, že hlasoval pro mě“ směje se David. „No a teď se na finále v Polsku připravuji i s jeho pomocí. Jindřich je zkušený kouč a přípravu bude ladit s radami lékařů. I když právě finišuje s přípravou reprezentace částečně sluchově postižených sportovců na nadcházející mistrovství světa, plně se mi věnuje. Na oplátku budu jedním z patronů této reprezentace, svěřil se nám David, který se před několika dny ošklivě zranil v centru Prahy.

 „S Davidem se teď budeme muset věnovat více rekonvalescenci a fyzioterapeutickým cvikům, nicméně si myslím, že nic nebrání tomu, aby se v Polsku představil ve skvělé formě. Jsem rád, že se David po přestěhování do Prahy může připravovat právě v našem klubu, který je zároveň partner soutěže Muž roku, ale to nebyl jediný důvod, proč si David vybral náš klub,“ dodal Jindřich Čanda, jehož partnerkou je známá zpěvačka Míša Nosková.