Aneta Langerová trpí závislostí na noci. Víte, co to znamená?
Zdroj: TV Prima

Aneta Langerová trpí závislostí na noci. Víte, co to znamená?

Vytvořeno dne 22.04.2021

Zpěvačka Aneta Langerová si do soukromí lidi nepouští. O čem sama nepromluví, to fanouškové neví a netuší. Nyní pustila informaci, že má různé neřesti a dokonce i závislosti.

Video soubor
Zdroj: TV Prima

„Mám různé závislosti i neřesti. Tu a tam si dám cigaretu. A věčně chodím všude pozdě. Vždycky mám spoustu času, a pak hrozně chvátám. Nechodím pozdě o hodinu, ale tak o tu akademickou čtvrthodinku. To už je u mě pravidlo. A závislost mám na noci. Mám ráda noční čas, nejsem schopná jít spát od 23 do 4 do rána. V tuhle dobu obvykle něco píšu, přemýšlím nebo jenom jsem. A pak spím asi déle, než lidé obvykle spávají. Vstávám kolem deváté nebo desáté,“ práskla na sebe Honzovi Dědkovi v jeho 7 pádech Aneta Langerová.

V Malostranské besedě si také poprvé v covidu střihla malý koncert před lidmi. „Moje poslední deska Dvě slunce vyšla v loňském roce, a ještě jsem z ní neodehrála ani notu. Až teď,“ řekla smutně Aneta Langerová.

 

 

 

Default User Image
Bohumil Milan …, 23.04.2021 06:38
to máme stejné přesně , nejhorší je to když mám ráno někam jít chvála Bohu jsem v důchodu
Default User Image
Irena, 23.04.2021 15:12
Asi je nás víc. Miluju tmu a to ticho, žádná auta, žádní štěkající psi... Taky jsem v důchodu, a když mám ráno někam jít, tak nespím vůbec a den pak stojí za XXXXX! :-)