Proč si inženýr Milan Peroutka maže tituly u svého jména? Důvod je prostý!
Zdroj: herminapress

Proč si inženýr Milan Peroutka maže tituly u svého jména? Důvod je prostý!

Vytvořeno dne 21.04.2021

Jako jeden z posledních si zpěvák Milan Peroutka vyzkoušel v Divadle Broadway kostýmy na chystaný muzikál Láska nebeská. Dříve to nestihl, protože poctivě dodržoval koronavirou karanténu.

„Myslel jsem, že budu moci říct, že mám skvělou imunitu a covid se mě netýká, ale omyl. Naštěstí jsem měl mírumilovný průběh. Nevědět, že existuje covid, řeknu, že se prostě necítím a že na mne asi něco leze. Ale dodržel jsem karanténu a mám svědomí čisté,“ usmíval se energií nabitý zpěvák, a když už probíral choroby, musel si pochválit i svoje koleno, které po nedávné operaci seká dobrotu. „V muzikálu Láska nebeská hraji ústřední postavu jednoho z bratrů a kromě zpěvu mám také taneční čísla. Choreografka nepoznala, že jsem po operaci vazů, je vidět, že koleno funguje, tak jak má.“

Milan Peroutka nedobrovolné koronavirové prázdniny využil beze zbytku. Při první karanténě dodělal vysokou školu a při druhé nové cédéčko. „Už ho lisujeme. CD se jmenuje Žij a tancuj a brzy půjde mezi lidi. Doufám, že v létě s ním vyjedeme na koncerty. Křest zatím neřeším, není na to doba. Nechci online křest, ale počkám si na živé diváky,“ těší se Ing. Milan Peroutka, Dis. Používá zpěvák všechny tituly, na které se tolik let nadřel?

„Přiznám se, že jsem si tituly nastavil v počítači, a když například posílám faktury, mám je v podpisu. A vždycky je mažu, protože mi to připadá blbý. Jsem inženýr ekonomie, obor teritoriální cestovní ruch. Ve své diplomce jsem se zaměřil na filmový cestovní ruch. Vymyslel jsem také tři okruhy, které se specializují na české pohádky Popelku, Arabelu a Princeznu ze mlejna. Možná, až ztratím ambice se předvádět na podiu, udělám si cestovku,“ uvedl Milan Peroutka a pak se smíchem dodal, že si pro covidové období vybral opravdu dvě „výnosná“ zaměstnání: divadlo a turistiku!

 

 

 

Default User Image
Ivana, 22.04.2021 17:38
Nadměrné sebevědomí? Evidentně ho vůbec neznáte, proč se tedy o něm vyjadřujete?
Default User Image
Jiri, 30.10.2021 09:36
Jste hloupí člověk. Jistě jste nebyli na muzikálech ve kterých hraje, tančí a nádherně zpívá. Nesuďte když nevíte.....
Default User Image
Ivana, 22.04.2021 17:36
Za prvé ne a za druhé, i kdyby ano, tak co jako, jsou snad lidé s orientací na stejné pohlaví, horší?
Default User Image
Milena, 22.04.2021 09:15
Nepochopím, jak člověk s vysokoškolským vzděláním může mít tak propastné nedostatky ve vědomostech a ještě vystupuje v televizi. (Snídaně s Novou)