Temperamentní řidička Patricie Pagáčová si na silnici servítky nebere. Podívejte se na video!
Zdroj: TV Prima

Temperamentní řidička Patricie Pagáčová si na silnici servítky nebere. Podívejte se na video!

Vytvořeno dne 21.04.2021

Herečka Patrice Pagáčová s manželem Tiborem prozradili, jak funguje jejich insta-manželství. Patricie Pagáčová, kterou na sociální síti sleduje víc než půl milionu lidí, k tomu má opravdu, co říci.

Video soubor
Zdroj: TV Prima

„Chudák pořád musí fotit a musí fotit 40 000 fotek, protože ví, že pak budu remcat, že mi to nesluší, že tam mám blbě vlasy, a proč mi neřekl, že tam mám shrnuté triko. Ale už nejsem tak hrozná,“ myslí si herečka a influencerka Patricie Pagáčová, kterou na Instagramu sleduje víc než půl milionu lidí.

„Už jsem se nauči, jak správně fotit. Ideální je nafotit těch fotek co nejvíc, abych ji pak na dlouho zaměstnal vybíráním. A jedna většinou vyjde,“ prozradil tajemství jejich spokojeného insta-manželství Tibor Pagáč.

Patricie natáčela talkshow 7 pádů Honzy Dědka už ve vysokém stupni těhotenství, odpovědi na Dědkovu otázku na pohlaví miminka se ale vyhnula. „Doufám, že to bude dítě,“ sdělila herečka se smíchem. „Víme, co to bude, ale víme to jen my a naši nejbližší,“ dodala herečka, která patří k nejoblíbenějším, přestože nevystudovala žádnou uměleckou školu. „Nebyla jsem si jistá, jestli se chci živit herectvím, tak jsem šla studovat Metropolitní univerzitu, humanitní studia. Říkala jsem si, že čím obecnější obor to bude, tím lepší. Ale v životě je to pak úplně k ničemu, protože umíte od každého trošku, takže dohromady neumím nic. V magisterském studiu jsem studovala média, to mi bylo taky k ničemu, ale mám titul,“ smála se Patricie Pagáčová na besedě u Honzy Dědka.