Anna Julie Slováčková připouští: Chlapi se mohou změnit!
Zdroj: herminapress

Anna Julie Slováčková připouští: Chlapi se mohou změnit!

Vytvořeno dne 10.05.2021

Zpěvačka Anna Julie Slováčková pomáhala vybírat ty nejlepší mladé muže do letošního finále soutěže mužské krásy Muž roku. Na začátku prvního kola castingu byla trošku rozpačitá.

„Někdy přijde týpek, kterému je 23 a vypadá na třicet, tak to je hustý. U těch kluků nedávám na první dojem, ale spíš mě zajímá, co dělají ve volném čase. To je pro mne zajímavější, než fyzická krása. Ale připouštím, že kluci se do finálového večera dovedou změnit. Zamakají na sobě, změní účes, styl oblékání a najednou jsou z nich úplně jiní chlapi,“ uvedla zpěvačka a s úsměvem prozradila: „Až si budu vybírat frajera, tak potřebuji, aby byl chytrý a vtipný. Nesmím se s ním nudit. Co se týká vizuální stránky, to jsem neměla nikdy vyhraněný typ. Ten kluk mě musí něčím zaujmout. Ale určitě nechci, aby byl muzikant. Ono s těmi muzikanty je to potom složité.“

Druhé kolo castingu se koná 5. června a jestli má na chlapy dobré oko, zjistí Anna Julie Slováčková až při finále soutěže Muž roku,  27. srpna v Městském divadle v Náchodě, kdy zasedne mezi porotce a bude vybírat nejkrásnějšího muže v Česku.