Eliška Ochmanová a Ivana Jirešová - stejná role, stejný kostým. Těhotná je ale jen jedna
Zdroj: herminapress

Eliška Ochmanová a Ivana Jirešová - stejná role, stejný kostým. Těhotná je ale jen jedna

Vytvořeno dne 08.05.2021

 

Zpěvačka Eliška Ochmanová byla se svým těhotenským bříškem na podiu Divadla Na Maninách k nepřehlédnutí. Zkoušku muzikálu Robinson Crusoe absolvovala bez svého kostýmu, protože se do něj momentálně zkrátka nevejde.

„Zatím mám na sobě 14 kilo a pevně věřím, že potom spoustu kil nechám v porodnici. Ale kdyby to tak nebylo, máme záložní plán, že mi některé kostýmy přizpůsobí. Doufám, že k tomu nedojde, aby mi museli povolit kostým. Maximálně o nějaký ten cenťáček, ale víc to nebude,“ doufá budoucí šťastná máma Eliška Ochmanová. Věří, že porod proběhne přirozenou cestou a hned po šestinedělí na sobě zapracuje. „Lehké cvičení a přizpůsobím jídelníček, protože teď se opravdu nehlídám, chutná mi všechno. Po porodu nebudu mít žádnou výmluvu a sladké si odpustím.“

Letní divadelní sezóna je pro zpěvačku tabu. Ale nelituje. „Až do porodu neodehraji vůbec nic. Všechna letní představení budu sledovat jen jako divák. Termín porodu mám uprostřed července, ale jestli bude malá po mně a po tatínkovi, tak se narodí o něco později. My jsme oba přenášení. Jinak jsem připravená nastoupit do divadla od září,“ plánuje Eliška, která prodělala minulý měsíc covid. „Manžel onemocněl také, naštěstí to bylo v druhém trimestru, kdy malá je už dostatečně silná, aby to se mnou zvládla. Možná, až se narodí, bude mít protilátky.“

O roli starší Mary, která na svého Robinsona trpělivě čeká, se podělí s Ivanou Jirešovou. Ta už zkoušku v kostýmu měla za sebou. „Na premiéru se těším, ale ještě tam mám spoustu práce. Písničky jsou krásné a těžké, Zdeněk Hrubý, Jan Krůta a Ivan Hubač to udělali geniálně. Ale jak jsem víc herečka než zpěvačka, musím o to víc zamakat. Na premiéru určitě vezmu dceru, protože já jsem měla knihu Robinsona Crusoe jako povinnou četbu, kdežto ona ne. Uvidí Robinsona alespoň na divadle,“ uvedla Ivana Jirešová.

Diváci uvidí letní premiéru muzikálu Robinson Crusoe 19. června na Letní scéně v Třeboni a v září v Divadle Na Maninách.   

 

 

 

Default User Image
jita, 15.07.2021 11:20
To, že dítě nemá jako povinnou četbu Robinsona přece neznamená, že to nemůže přečíst. Přečetla jsem spoustu knih mimo povinnou četbu. A navíc jak znám různá ztvárnění literatury, vím, že se autoři nechávají pouze inspirovat předlohou. Takže co se týká děje jde kolikrát o jiný příběh.