Anna Kadeřávková, představitelka Roziny z Ulice, si vyrazila s neznámým frajerem. Oba zajímala filmový trhák
Zdroj: herminapress

Anna Kadeřávková, představitelka Roziny z Ulice, si vyrazila s neznámým frajerem. Oba zajímala filmový trhák

Vytvořeno dne 09.06.2023

Herečka Anna Kadeřávková, kterou diváci znají především jako „Rozinu“ ze seriálu Ulice, se objevila s novým chlapem po boku. Oba zajímala filmová novinka Transformers: Probuzení monster.

Anna Kadeřávková se do podvědomí diváků zapsala jako Rozina se ze seriálu Ulice. Na na „akčňák“ plný robotických monster nepřivedla žádného nové nápadníka, ale svého mladšího bratra. 

Mezi dalšími hosty se objevil i mladý talentovaný herec Oskar Hes, který taktéž dorazil se svým bratrem – dvojčetem Oĺiverem. Oskara Hese mohli diváci zahlédnout v nové sérii úspěšného seriálu Iveta, kde po boku Anny Fialové ztvárnil Rudolfa Hrušínského nejmladšího. V krásné róbě dorazila skvěle vypadající Radka Pavlovčinová. „Film je akční, zábavnej, žánrově nenáročnej a vhodnej i pro děti. Skvělé efekty i muzika, uteklo nám to a dobře jsme se bavili,“ řekla po promítání herečka.

Svým synem se pochlubila zpěvačka a muzikálová herečka Radka Fišarová. Mezi hosty nechyběl ani její muzikálový kolega a finalista Superstar 2020 Martin Schreiner. Svůj půvab a krásu na červeném koberci předvedla také I. vicemiss České republiky 2009 a modelka Lucie Smatanová. Mezi dalšími dorazily zhlédnout nový film herečka s rudými vlasy Zuska Velichová, moderátorka Naomi Adachi s novým přítelem, zpěvačka Sharlota a další.

Transformers je filmová série založená na stejnojmenných hračkách Transformers od společnosti Hasbro. Prvních pět filmů ze série režíroval Michael Bay a poprvé vstoupili do kin již v roce 2007. V prosinci 2018 byl vydán spin-off s názvem Bumblebee režírovaný Travisem Knightem a produkovaný Michaelem Bayem, který byl diváky přijat velice kladně. Nyní přichází do kin snímek s názvem Transformers: Probuzení monster, kde se opět objeví oblíbení hrdinové z předchozích dílů.

 

 

 

Default User Image
Eva, 11.06.2023 06:56
Z každé, která se v Ulici jen mihne, je náhle hvězda... Stejná, jako je autor článku.