Anna Slováčková fakt pobaví! Podívejte se na ukázku, co probírá v 7 pádech Honzy Dědka
Zdroj: TV Prima

Anna Slováčková fakt pobaví! Podívejte se na ukázku, co probírá v 7 pádech Honzy Dědka

Vytvořeno dne 09.03.2021

Dcera slavných rodičů herečky Dagmar Patrasové a hudebníka Felixe Slováčka Anna Julie Slováčková přiznala, že nejen ona s nimi, ale ani oni s ní to neměli jednoduché, obzvlášť v pubertě.

Video soubor

„Nejdřív jsem rodiče týrala kolem šesté ráno rádiem, když jsem vstávala do školy. Měla jsem pokoj přímo nad jejich ložnicí, a dupala jsem do rytmu. Prosili mě, jestli bych to mohla ztlumit. Na druhou stranu – ke společné večeři, která byla sama o sobě svátek, na mne řvali, abych si vyndala sluchátka z uší. Ale tak to má asi každé dítě v pubertě,“ vypráví Anička v pořadu 7 pádů Honzy Dědka, jehož premiérový díl sledujte v úterý 9. března ve 21.35 na Primě!

Největší šok způsobila otci krátce po dovršení plnoletosti. Asi dva dny po svých osmnáctinách jsem domů přišla s kérkou. Máma mi to nechtěla zakazovat, když už jsme se viděly tak třikrát do roka, takže mi jen řekla, že to je hezký. Táta se to dozvěděl, až když jsem měla asi čtvrté tetování. Byla jsem zrovna ve škole a měla od něj tak dvacet zmeškaných hovorů. Volala jsem mu zpátky – rozčiloval se, že to dělá hanbu celé rodině. Řekla jsem mu: Tak tati, o hanbě celý rodině bychom si mohli vyprávět. Na to už mi neřekl nic,“ směje se Anička Slováčková, která má za sebou roční léčbu rakoviny, během které zvládla dokonce i natočit desku s kapelou Aura.

V dnešních 7 pádech Honzy Dědka promluví také o svém aktuálním zdravotním stavu a podělí se o historky z rodinných dovolených.