Herec Mojmír Maděrič věčně zapomíná na roušky. Kam si schoval železnou zásobu?
Zdroj: herminapress

Herec Mojmír Maděrič věčně zapomíná na roušky. Kam si schoval železnou zásobu?

Vytvořeno dne 09.03.2021

Ačkoliv máme za povinnost nosit respirátor nebo roušku, herec Mojmír Maděrič přiznal, že velmi často na tuto ochranou pomůcku zapomíná. Proto si udělal rezervu všude, kde se dá.

„Žijeme na venkově, z chalupy jsme si už před lety udělali trvalé bydliště, máme velkou zahradu a tam respirátor moc neužiju. Proto se mi stává, že respirátor nebo roušku hodně často zapomenu doma a musím se vracet. Dal jsem si proto do auta celý balík roušek a je to vyřešené,“ vyřešil situaci Mojmír Maděrič, představitel doktora Valenty z Modrého kódu a Sestřiček.

Nemusí se bát ani cestování mezi zavřenými okresy. I na tuto situaci je náležitě vybaven. „Musím k lékařce, kterou mám v Praze, ještě od dob, kdy jsme tam bydleli. Ale je to přes hranice okresu. Jako důkaz mám žádanku na krev a pak jsem si vytiskl formulářek. Pro jistotu jich mám několik v autě. Jsem vzorný,“ pochválil se Mojmír Maděrič na křtu kalendáře Anděl mezi zdravotníky, kde má svoji fotografii. Nechal se totiž zvěčnit s 2. vítězkou Veronikou Lukášovou ze Schrothových lázní v Dolní Lipové v Jeseníkách.