Ženy, nebojte se sošných křivek! Seznamte se s nejkrásnější baculkou v republice
Zdroj: Se svolením Miss Baculaté křivky/Milan Vobecký

Ženy, nebojte se sošných křivek! Seznamte se s nejkrásnější baculkou v republice

Vytvořeno dne 21.09.2022

Že modelky nemusí být vždycky podměrečné, ukázaly finalistky soutěže urostlých žen Miss Baculaté křivky 2022. Ženy konfekční velikosti větší než 46, mají také své kouzlo a nejedno mužské oko se zalíbením spočine na sošných tvarech jejich nositelek.  

Děvčatům to neskutečně slušelo a porota v podání Ing. Eva Krhánková ( Ulla Popken ), Bára Štěpánová (herečka, zpěvačka), Linda Radilová (majitelka hotelu Petski), Jiří Jan Nepomuk Svoboda ( výkonný ředitel divadla Semafor), Miroslav Barabáš ( herec), to neměla vůbec jednoduché.

Absolutní vítězkou celorepublikové soutěže Miss Baculaté Křivky 2022 se stala Markéta Miková Rychetská z Prahy. Porotu zaujala rozhovorem, na který oblékla šaty od společnosti Molet.cz, při volné disciplíně prezentovala své módní kousky, které ve svém volnu šije, modré spodní prádlo od společnosti Caresse zaujalo nejednoho porotce a v závěru oblékla světle růžové večerní šaty od společnosti Fego.

K Markétě se přidaly ještě i další ženy a dalších pět titulů našlo své nositelky. 1. Vicemiss Baculaté Křivky 2022 získala Martina Zatloukalová z Brna, 2. Vicemiss Baculaté Křivky 2022 získala Irena Brázdilová z Kroměříže, Miss facebook Baculaté Křivky 2022 se stala Natálie Kolínová ze Sezemic, Miss Sympatie Baculaté Křivky 2022 si odvezla Zuzana Fofoňková z Teplic, Miss Sympatie Ulla Popken 2022 získala Natálie Kolínová ze Sezemic.

Organizátoři poděkovali za spolupráci všem partnerům a sponzorům, kteří se na soutěži podíleli. Zároveň vybídli další zájemkyně o soutěž, aby neváhaly a přihlásily se do dalšího ročníku.

 

 

 

Default User Image
Anonym, 22.09.2022 10:20
Bych chtěla vidět Tebe strašidlo umíš jen kritizovat a sama vypadáš jak pytel na brambory
Default User Image
Lukáš Záleský, 21.09.2022 17:34
Zdravím milé dámy Gabčo a Maruško souhlasím s vámi, i já moc nemusím mega tlusté ženy. Omlouvám se ale jinak nevím co mám na to říct.
Default User Image
Anna, 21.09.2022 17:34
ja vidim sympaticke baby a pre mna sympaticky clovek pekny je, ale vseobecne pretrcanie sa v plavkach na sutaziach miss som zatial nepochopila ... ale ak to holkam staci ku stastiu ... :)
Default User Image
Marie, 21.09.2022 20:36
Za mě naprosto odpuzující, nejhorší ta dáma v těch punčochách, pro mě motivace, jak nechci nikdy vypadat ...
Default User Image
Jan, 22.09.2022 10:15
Vidím zde krásné ženy s čistou duší a srdcem na pravém místě, né ty vyumělkované kostitřasky.