"Rozveď se!" radí kamarádi Vojtovi Kotkovi. Chtějí, aby se mu dařilo!
Zdroj: TV Prima

"Rozveď se!" radí kamarádi Vojtovi Kotkovi. Chtějí, aby se mu dařilo!

Vytvořeno dne 18.09.2023

Většího smolaře byste v televizi hledali těžko. Králem smolařů by mohl být z fleku korunován Vojtěch Kotek. V pořadu Máme rádi Česko sčítá jednu prohru za druhou, přestože na vině rozhodně nejsou neznalosti, ale smůla. Vojta se rozhodl s ní bojovat.

Pro výhru je Vojta Kotek ochoten udělat prakticky cokoliv. Vsadil na šťastné montérky, které oblékl ve víře, že mu pomohou uspět, jakkoliv nepatřičně v nich ve studiu zábavné show vypadal. Podivný outfit ještě korunoval bohatý knír, který si pěstil pro natáčení filmu Vlny. Nad jeho outfitem se pozastavili účinkující i moderátor. „Není to poprvé, kdy tě takhle vidím. Je to asi po sto šedesáté osmé, ale proč sis to vzal sem?“ divil se Libor Bouček. „Protože se snažím přijít na všechno možný, jak bych zlomil svoji prokletou smůlu, a řekl jsem si, že bych si mohl vzít moje šťastný montérky, které mi přinesly za poslední dobu opravdu hodně, hodně štěstíčka, to musím říct,“ přiznal bez okolků v narážce na účinkování v reklamním spotu na prodejnu produktů pro dílnu, dům i zahradu. „A po kapsičkách si schovávám různé věcičky, které by se mi mohly hodit. A navíc si myslím, že je to proklatě sexy,“ pobavil přítomné Vojta Kotek. „Podle reakcí jistě chápeš, že v tom jsi skoro sám,“ vyvrátil mu domněnku Libor Bouček.

Spoluhráč Richard Genzer měl ale pro Vojtu Kotka jinou radu, která dost možná mohla vzejít z jeho vlastní zkušenosti. „Mám pro tebe lepší radu, jak prorazit tu smůlu. Rozveď se, vole!“ poradil kamarádovi Richard Genzer patrně s myšlenkou na rčení o štěstí ve hře a neštěstí v lásce. „Tak to už jsou snad lepší tyhle montérky,“ zauvažoval kapitán bílého týmu Vojta Kotek